همسا

نرم افزار اندروید همسا شبکه اجتماعی ایده نسخه ی ۴٫۱٫۹

شبکه ی اجتماعی همسا می تواند فکر شما را به کار بیاندازد. این نرم افزار که یک نوع شبکه ی اجتماعی می باشد کاملا از دیگر شبکه های اجتماعی متفاوت است و هدف کاملا متفاوتی را دنبال می کند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی و همچنین دسترسی بیشتر و بهتر مردم به اینترنت، بازار شبکه های اجتماعی روز به روز …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۵-۰۷ 814 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

شبکه ی اجتماعی همسا می تواند فکر شما را به کار بیاندازد. این نرم افزار که یک نوع شبکه ی اجتماعی می باشد کاملا از دیگر شبکه های اجتماعی متفاوت است و هدف کاملا متفاوتی را دنبال می کند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی و همچنین دسترسی بیشتر و بهتر مردم به اینترنت، بازار شبکه های اجتماعی روز به روز داغ تر می شود و کاربران بیشتری در آن ها ثبت نام می کند. بیشتر مردم اصولا از شبکه های اجتماعی برای گذراندن اوقات فراغت خود استفاده می کنند، شاید به همین دلیل باشد که در بیشتر این شبکه های اجتماعی عکس های متعددی نیز به اشتراک گذاشته می شود و افراد زیادی نیز اوقات فراغت خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند. از میان شبکه های اجتماعی معروف می توان به اینستاگرام اشاره کرد. نا گفته نماند، شبکه های اجتماعی بومی نیز خوشبختانه موجود می باشند که از بین آن های می توان به شبکه ی اجتماعی با هم اشاره کرد.

شبکه ی اجتماعی همسا هدفی کاملا متفاوت در ذهن دارد. هدف اصلی این نرم افزار گذراندن اوقات فراغت فقط با جنبه ی تفریح نیست. همسا را می توان محلی برای تبادل ایده ها دانست. در واقع می توان گفت در این شبکه ی اجتماعی، ایده ها می باشند که به اشتراک گذاشته می شوند.

همسا

هدف شبکه ی اجتماعی همسا

همانطور که گفته شد، شبکه ی اجتماعی همسا محیطی برای ارائه ی ایده ها شما می باشد. در این شبکه ی اجتماعی افراد مختلفی ایده های خود را ارائه می دهند و همچنین بعضی از آن ها راجع به ایده های دیگر بحث می کنند و نظر می دهند.

همیشه می گویند که چندین ذهن در کنار یکدیگر بهتر عمل می کنند. وقتی شما یک ایده در ذهن دارید، می توانید آن را در این شبکه ی اجتماعی به اشتراک بگذارید تا آهسته آهسته این ایده پخته تر شود و سر و سامان بگیرد. همچنین شما می توانید ایده های افراد دیگر را نیز مشاهده کنید تا ذهن باز تری داشته باشید و افکار جدید وارد ذهن شما شود.

با شبکه ی اجتماعی همسا تجربه ای متفاوت از شبکه ی اجتماعی داشته باشید. با این نرم افزار، شما می توانید ایده ها خود را به اشتراک بگذارید تا پرورش یابد. شما می توانید نرم افزار همسا را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید همسا :

  • هدفی متفاوت نسبت به سایر شبکه های اجتماعی
  • امکان اشتراک گذاری ایده ها
  • ایده های شما توسط افراد متخصص سر و سامان می گیرد
  • امکان مشاهده ی ایده های افراد دیگر

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید همسا :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید همسا
نرم افزار اندروید همسا
نرم افزار اندروید همسا

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.1.9 حجم 8 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده