همراه اولی ها

نرم افزار اندروید همراه اولی ها نسخه ۲٫۰٫۰-P

نرم افزار همراه اولی ها می تواند برای همه ی مشترکین سیم کارت های همراه اول یک اپلیکیشن کاربردی به حساب بیاید. با این نرم افزار شما می توانید راحت تر از خدمات همراه اول استفاده کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. با پیشرفت تکنولوژی، لزوم بهتر شدن و پیشرفت اپراتور های سیم کارت های تلفن نیز به شدت …

آنلاین ۱۳۹۸-۰۱-۳۱ 4018 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار همراه اولی ها می تواند برای همه ی مشترکین سیم کارت های همراه اول یک اپلیکیشن کاربردی به حساب بیاید. با این نرم افزار شما می توانید راحت تر از خدمات همراه اول استفاده کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

با پیشرفت تکنولوژی، لزوم بهتر شدن و پیشرفت اپراتور های سیم کارت های تلفن نیز به شدت حس می شد، خدمات مرتبط با آن ها باید به سرعت، مطابق تکنولوژی بالای تلفن های هوشمند می شدند. خوشبختانه پیشرفت و همخوانی اپراتور های تلفن همراه در ایران به سرعت رخ داد و اپراتور ها توانستند به خوبی خدمات خود را مطابق تلفن های هوشمند به روز کنند. یکی از این اپراتور ها، همراه اول می باشد.

با زیاد شدن کاربران تلفن هوشمند، طبیعتاً استفاده از خدمات اپراتور ها نیز افزایش یافت، برای دسترسی به این خدمات شما می بایست کد هایی رو شماره گیری می کردید و یا به شماره هایی خاص پیامک ارسال می کردید تا از خدمات اپراتور خود بهره مند شوید. به همین دلیل ممکن است برای بهره بردن از این خدمات دچار مشکل شویم و یا نحوه ی فعال سازی آن را فراموش کنیم. به همین دلیل وجود نرم افزار هایی مانند همراه اولی ها به شدت حس می شد تا بتواند انجام بعضی امور را برای ما راحت کند. از این رو می توان این نرم افزار را جزو نرم افزار های کاربردی دانست.

نرم افزار همراه اولی را یک جوان خوش ذوق و خلاق به نام آیدین خوش ظاهر توسعه داده است که سابقه ی ساخت اپلیکیشن های دیگر را نیز دارد.

 

همراه اولی ها

 

امکانات نرم افزار همراه اولی ها

نرم افزار همراه اولی ها برای دارندگان سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول می باشد. با این اپلیکیشن شما می توانید برای سیم کارت خود شارژ خریداری کنید. همچنین می توانید بسته های اینترنتی مختلف را برای خود فعال کنید و یا آهنگ پیشواز را برای خط خود فعال کنید.

نرم افزار همراه اولی ها یک نرم افزار کاربردی می باشد که می تواند یک کمک بسیار مفید برای دارندگان سیم کارت همراه اول باشد. شما می توانید نرم افزار همراه اولی ها را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی همراه اولی ها :

  • قابل استفاده برای کلیه ی دارندگان سیم کارت های همراه اول
  • امکان فعال سازی بسته های اینترنتی مختلف
  • امکان خرید شارژ
  • حاوی خدمات مرتبط با آوای انتظار
  • امکان مشاهده ی آخرین اخبار همراه اول

تغییرات نسخه جدید همراه اولی ها :

  • حل مشکل پرداخت در حالت آفلاین
  • اضافه شدن بسته‌های اینترنتی جدید
  • اضافه شدن خدمات جدید

پیش نمایش

همراه اولی ها
همراه اولی ها
همراه اولی ها
همراه اولی ها

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0.0-P حجم 1 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده