نرم افزار اندروید نشان v4.9.2 نقشه و مسیریاب

با نرم افزار نشان بهترین مسیر را انتخاب کنید. قطعاً برای شما هم پیش آمده است که بخواهید به یک مقصد بروید و چندین راه مختلف پیش رو داشته باشید. با این نرم افزار اندروید می توان بهترین مسیر را پیدا کنید. نشان کردن بهترین مسیر با نشان اکثر نقشه ها فقط نقشه راه هستند و هیچگونه امکانات خاصی را در اختیار شما قرار نمی دهند. به طور مثال برای یک راننده …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۰۵ 571 بار بدون دیدگاه seyedata

با نرم افزار نشان بهترین مسیر را انتخاب کنید. قطعاً برای شما هم پیش آمده است که بخواهید به یک مقصد بروید و چندین راه مختلف پیش رو داشته باشید. با این نرم افزار اندروید می توان بهترین مسیر را پیدا کنید.

نشان کردن بهترین مسیر با نشان

اکثر نقشه ها فقط نقشه راه هستند و هیچگونه امکانات خاصی را در اختیار شما قرار نمی دهند. به طور مثال برای یک راننده مهم است که بداند در مسیر چند پمپ بنزین، چند استراحتگاه، چند تعمیرگاه و… وجود دارد. این نرم افزار یکی از کامل ترین نقشه های ایران را دارد. نشانه، با مسیریاب سخنگو، شما را تا رسیدن به مقصد به طور کامل و با جزئیات راهنمایی می کند. برای اینکه بتوانید قدرت این نرم افزار را خودتان ببینید، می توانید مسیریاب قوی ویز را نصب نمایید.

 

نشان

 

مشاهده ترافیک معابر در نشان

در این نرم افزار، مسیری که به شما پیشنهاد داده می شود با توجه به ترافیک معابر هست. پس شما خیالتان از بابت ترافیک مسیری که برای شما نشان داده شده است، راحت باشد. مسیری که به شما پیشنهاد داده می شود، کوتاه ترین، کم ترافیک ترین و مناسب ترین مسیر است. در این نرم افزار، دوربین های کنترل سرعتی که پیش روی شماست را برای شما بر روی نقشه مشخص می شود. حتی از فاصله چندمتری پلیس هایی که جلوتر ایستاده اند را می توانید در نقشه مشاهده نمایید. در برخی از شهرها مانند تهران که طرح ترافیک به جدیت اجرا می شود هم این نرم افزار کاربرد بسیاری دارد. زیرا طرح های ترافیکی را برای شما مشخص می کند تا جریمه نشوید. برخی دیگر از نرم افزارها اسامی معابر را به انگلیسی نشان می دهند زیرا از آپدیت نقشه های گوگل استفاده می کنند ولی این نرم افزار تمامی اسامی را به فارسی نشان داده و مسیریابی می کند.

پس فرصت را از دست ندهید و هرچه سریعتر نرم افزار فوق العاده نشانه را از سایت محبوب یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی نشان :

  • هشدار حضور پلیس و دوربین کنترل سرعت
  • مسیریاب سخنگوی فارسی
  • مسیریاب کاملاً بومی
  • مسیریابی با توجه به ترافیک معابر

تغییرات نسخه جدید نشان :

  • بهبود مصرف باتری
  • حل مشکل خارج شدن از برنامه زمان مسیریابی
  • رفع ایرادات جزئی

پیش نمایش

نشان
نشان
نشان

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.9.2 حجم 33 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده