خوب باشیم

نرم افزار اندروید خوب باشیم v2.3.0

نرم افزار خوب باشیم یک نرم افزار جهت ترویج امور خیریه و کمک های معنوی طراحی شده است. در اطراف همه ما انسان هایی وجود دارم که نیازمند کمک های انسان دوستانه هستند، این اپلیکیشن یک نرم افزار برای شناسایی انسان های نیازمند و یک راه جدید برای کمک کردن چه از نظر مادی و چه از نظر معنوی است. در “ماه عسل۹۴ ” احسان علیخانی توانست با دعوت مردم …

۱۳۹۵-۱۲-۰۱ 8861 بار ۲ دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار خوب باشیم یک نرم افزار جهت ترویج امور خیریه و کمک های معنوی طراحی شده است. در اطراف همه ما انسان هایی وجود دارم که نیازمند کمک های انسان دوستانه هستند، این اپلیکیشن یک نرم افزار برای شناسایی انسان های نیازمند و یک راه جدید برای کمک کردن چه از نظر مادی و چه از نظر معنوی است. در “ماه عسل۹۴ ” احسان علیخانی توانست با دعوت مردم در طرح محسنین راهی کار آمد را در عرصه احسان و نیکوکاری انجام دهد. طرحی که با استقبال مردم خیرخواه و هنرمندان نیکوکار و همراهی کمیته امداد منجر به تحت پوشش قرار گرفتن حدود ۳۰۰ هزار کودک نیازمند در مدت یک هفته شد.

امسال در “ماه عسل۹۵” احسان علیخانی مجری برنامه، مردم را به شرکت در جنبش مردمی دیگری دعوت کرده است که اتفاقا هر فرد نیکوکاری با هر میزان از توان مالی می‌تواند در آن سهیم باشد. طرح خیر کثیر معنوی “ماه عسل” با نام پویش خوب باشیم چند روزی است که آغاز شده است و تأکید بر خیررسانی به افراد نیازمند و بی‌بضاعت دارد. احسان علیخانی در قاب یازدهم “ماه عسل” با اشاره به تجربه خوب طرح محسنین در سال گذشته بیان کرد: پویش خوب باشیم، آغاز به کار مناسبی داشته است و در این پویش تأکید بر روی فعل «باشیم» و در واقع با هم بودن و اتفاق و کنش جمعی است و با توجه به آمار نهادهای حمایتی، خانواده‌های ضعیف و بی‌ بضاعت، که شامل این طرح می‌شوند جمعیت میلیونی را تشکیل داده اند.

اپلیکیشن خوب باشیم

برای شروع ابتدا برنامه را دانلود و نصب کنید. در ابتدای برنامه همانند شبکه های اجتماعی باید ثبت نام کنید که در مرحله اول از شما کد تاییدیه میخواهد که با وارد کردن شماره همراه خود، کد تاییدیه برای شما ارسال می شود و با وارد کردن آن در مرحله بعد باید نام خود را وارد کنید تا وارد برنامه شوید.در صفحه اصلی برنامه شما ۳ گزینه شبکه خوبی ها، توانایی های من و کارهایخوب من پیش رو دارید که در پایین آن تقویم روزهای اخیر وجود دارد که می توانید کارهای خوب خود را در این قسمت وارد کنید.

شما می توانید به دیگر اپلیکیشن های مفید مانند: گنجینه اشعار Meikade، مکتب خونه، خرید و فروش کتاب های دست دوم از طریق وب سایت یزد اپلیکیشن دسترسی داشته باشید.

خوب باشیم

خوب باشیم

دسترسی های برنامه خوب باشیم

شبکه خوبی ها: شبکه خوبی ها، شبکه اجتماعی نرم افزار خوب باشیم است که دوستان شما مخاطبینی هستند که این نرم افزار را نصب کرده اند و می توانید کارهای خوب یکدیگر را به همراه عکس یا ویدئو در این قسمت به اشتراک بگذارند. همچنین شما می توانید از طریق ارسال پیامک با نرم افزار که لینک دانلود برنامه را دارا می باشد دیگر دوستانتان را به نصب این نرم افزار دعوت کنید.

توانایی های من:  شما می توانید یا توجه به یکی از زمینه های پزشکی، وکالت، آموزش و یا مشاوره، پس از ثبت اطلاعات فردی و تخصصی خود منتظر اطلاع رسانی برای خیررسانی به یکدیگر باشید.

کارهای خوب من: کاربران می توانند با توجه به لیست کارهای خوب / بد کارهایی که به تازگی انجام داده اند را از لیست موجود انتخاب کنند.اگر کار خوب شما در ایست موجود نبود می توانید از سازنده برنامه درخواست کنید که کار مورد نظر شما را به لیست اضافه کند.

دیگر گزینه های موجود در برنامه  روزشمار خوبی ها،خبر خوبی ها و قرار خوبی ها است که می توانید از طریق آن ها از دیگر امکانات برنامه استفاده کنید. از طریق روز شمار خوبی ها می توانید کار های خوبی که انجام داده اید و یا کارهای بدی را که ترک کرده اید مشاهده کنید و همچنین می توانید مناسبت های مربوط به قرار خوبی ها را در این قسمت ببینید.خبرهای خوبی که افراد برای کمک رسانی به دیگران انجام میدهند را می توانید در این بخش ببینید. بخش قرار خوبی  هنوز شرع به فعالیت نکرده که اولین قرار خوبی ها را در این قسمت و همچنین در برنامه ماه عسل اعلام خواهد شد.

شما می توانید از طریق #خوب_باشیم به کمپین این نرم افزار در اینستاگرام بپیوندید.


ویژگی های کلیدی خوب باشیم :

 • یک راه جدید برای خیررسانی به افراد نیازمند
 • امکان به اشتراک گذاشتن کارهای خوب

تغییرات نسخه جدید خوب باشیم :

 • افزودن نظرات به شبکه خوبی ها
 • افزودن صفحات توانایی های من:پزشکی، وکالت، آموزش، مشاوره و سایر توانایی ها
 • بهبود نمایش پست ها در شبکه خوبی ها
 • رفع برخی مشکلات

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3.0 حجم 7 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۲ دیدگاه تایید شده

 • ارسلان اربابیان 0 - پاسخ

  سلام،سال نو مبارک.
  ایده ی جالبی است .
  به نظرم من شما میتوانید از به حراج گذاشتن وسائل ورزشکاران مشهوراعم از فوتبالیستهاوسایر رشته ها یا امضای آنها روی وسایل خود یاوسایل نو وفروش آنها
  به نفع بی بضاعتان کمک بیشتری به آنها بکنیم.سپاسگزارم ازشما

  • جهان 0 - پاسخ

   سلام، ممنون
   نظر مفید و جالبی بود. امیدوارم که بتونیم با کمک هم گره ای از مشکلات نیازمندان باز کنیم.
   سال خوب و پر برکتی رو واستون آرزو می کنم.
   موفق باشید