نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی)

بازی اندروید نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی) ورژن ۱٫۹٫۹

اگر شما به بازی های تخته نرد علاقه دارید اما ممکن است فقط به صورت فیزیکی آن را داشته باشید و بدون هیچ دوستی بازی کنید. بهترین راه برای رفع این مشکل دانلود بازی نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی) می‌باشد. این بازی که دقیقا شبیه ساز تخته نرد می‌باشد برای نسخه های اندرویدی جایگزین خوبی برای شما می‌باشد.همانطور که گفته شد بازی نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی) می‌تواند …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۱-۰۲ 1213 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر شما به بازی های تخته نرد علاقه دارید اما ممکن است فقط به صورت فیزیکی آن را داشته باشید و بدون هیچ دوستی بازی کنید. بهترین راه برای رفع این مشکل دانلود بازی نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی) می‌باشد. این بازی که دقیقا شبیه ساز تخته نرد می‌باشد برای نسخه های اندرویدی جایگزین خوبی برای شما می‌باشد.همانطور که گفته شد بازی نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی) می‌تواند جایگزین خوبی برای نسخه فیزیکی آن باشد با استفاده از این بازی شما قادر به بازی با دوستان خود در هر مکان و در هر زمان با هر شرایط اینترنتی چه ضعیف چه قوی می‌باشید. قابل ذکر است بازی به صورت آنلاین و آفلاین می‌باشد.

بازی نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی) یک گیم آنلاین و آفلاین در سبک فکری با درجه سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت siren software برای نسخه های اندرویدی و آی او اس تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی) در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰ تا ۵۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده در گوگل پلی ۳٫۹ از ۵ می‌باشد.

 

نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی)

گیم پلی نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی)

در بازی نبرد مهره ها انواع و اقسام تخته ها وجود دارند که شما با انتخاب هر یک از آن ها قادر به بازی کردن در آن خواهید بود بخشی که توانسته محبوبیت زیادی در این بازی بدست آورد بخش آنلاین و یا چند نفره آن می‌باشد. شما تنها با اتصال به یک اینترنت حتی ضعیف هم قادر به بازی به صورت راحت و روان با دوستان خود خواهید بود. زبان بازی هم به صورت فارسی می‌باشد یعنی اینکه این بازی برای کودکان بالای ۳ سال علاقمند به تخته نرد خوب است و می‌تواند جنبه آموزشی نیز داشته باشد. زمان بندی بازی به صورت ۴ ساعته است یعنی حداکثر زمانی که شما می‌توانید در بازی با دوستان خود مسابقه بدهید ۴ ساعت می‌باشد.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به ارائه کردن جدولی از عملکرد بعد از پایان بازی به شما اشاره کرد که ویژگی خوبی برای بازی های آنلاین می‌باشد. اگر به سبک بازی های فکری علاقه دارید بهتر است که بازی Rento – Dice Board Game Online را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی) :

  • قابلیت بازی به صورت آنلاین و افلاین
  • حداکثر زمان مسابقه 4 ساعت
  • وجود هوش مصنوعی قوی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی) :

  • بهینه سازی محیط چت
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی)
بازی اندروید نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی)
بازی اندروید نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی)
بازی اندروید نبرد مهره ها (تخته نرد فارسی)

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.99 حجم 20 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده