میکروفون

نرم افزار اندروید میکروفون نسخه ۲٫۰٫۲

با میکروفون خواننده بودن تجربه کنید و خود را جای خوانندگان معروف قرار دهید. شما با این نرم افزار می توانید به خوانندگی بپردازید و از آهنگ های خود لذت ببرید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. خوانندگی یکی از حرفه های محبوب در سر تا سر دنیا محسوب می شود. خوانندگان معمولا طرفداران بی شماری دارند و روزانه آهنگ های زیادی به بیرون عرضه می شود …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۵ 1274 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با میکروفون خواننده بودن تجربه کنید و خود را جای خوانندگان معروف قرار دهید. شما با این نرم افزار می توانید به خوانندگی بپردازید و از آهنگ های خود لذت ببرید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

خوانندگی یکی از حرفه های محبوب در سر تا سر دنیا محسوب می شود. خوانندگان معمولا طرفداران بی شماری دارند و روزانه آهنگ های زیادی به بیرون عرضه می شود که به گوش میلیون ها نفر می رسند و عده ای نیز از آن ها لذت می برند. همین محبوبیت باعث شده تا شاهد نرم افزار های زیادی در حوزه ی موسیقی باشیم. در دنیای اندروید نیز نرم افزار های زیادی وجود دارد که از بین آن ها می توان به musiXmatch Music Player اشاره کرد که یک پخش کننده موسیقی پر طرفدار با قابلیت نمایش متن می باشد که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. نرم افزار میکروفون نیز برای عرصه ی موسیقی به بازار عرضه شده است، ولی کاملا هدف دیگری در ذهن دارد.

بی شک همه ی ما حداقل به یک سبک موسیقی علاقه مند هستیم و آهنگ های زیادی در آن سبک گوش می دهیم و آهنگ های جدید خواننده های مورد علاقه ی خود در آن سبک را دنبال می کنیم. بعضی از همین آهنگ ها به نوعی خاطره برای ما تبدیل می شوند. بسیار پیش آمده که ما نیز به همراه خواننده با شعر آهنگ را خوانده باشیم و خود را جای خواننده قرار داده باشیم. نرم افزار میکروفون روی همین موضوع تمرکز کرده است.

 

میکروفون

 

با میکروفون ، آهنگ مورد علاقه ی خود را اجرا کنید

با اپلیکیشن میکروفون شما می توانید با داشتن یک هدفون که داشتن آن از نظر سازندگان برنامه ضروری می باشد، آهنگ های مورد علاقه ی خود را اجرا کنید. در این آهنگ موسقی های بی کلام آهنگ های معروف موجود می باشد، شما می توانید با داشتن یک هدفون روی این موسیقی ها خوانندگی کنید و آهنگ مورد علاقه ی خود را با صدای خود ضبط نمایید و آن را گوش دهید. علاوه بر این شما می توانید آهنگ خوانده شده توسط خود را با دیگر کاربران این نرم افزار به اشتراک بگذارید تا نظرات آنان را بدانید. همچنین امکان ذخیره سازی این آهنگ در تلفن همراه نیز وجود دارد تا بتوانید این آهنگ را برای دیگران نیز بفرستید.

این نرم افزار صدای شما را روی موسیقی میکس کرده که علاوه بر آن شما نیز می توانید افکت های روی صدای خود اعمال کنید. با نرم افزار میکروفون ، خود آهنگ های مورد علاقه ی خود را بازخوانی کنید و لذت ببرید و برای دیگران به اشتراک بگذارید. شما می توانید نرم افزار میکروفون را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید میکروفون :

  • وجود موسیقی های بی کلام آهنگ های معروف
  • وجود دسته بندی ها مختلف برای موسیقی ها
  • امکان بازخوانی روی موسیقی ها و میکس خودکار آن ها
  • امکان اعمال فیلتر های مختلف روی صدای شما
  • امکان به اشتراک گذاری آهنگ های ایجاد شده با صدای شما

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید میکروفون :

  • کاهش قیمت بسته های ارتقاء درجه کاربری
  • اضافه شدن چندین آهنگ جدید
  • افزایش کیفیت چشمگیر خروجی
  • تغییر مدت زمان حداقلی اتمام بازخوانی از 5 ثانیه به 30 ثانیه
  • اضافه شدن ویژگی‌های دیگر

پیش نمایش

نرم افزار اندروید میکروفون
نرم افزار اندروید میکروفون
نرم افزار اندروید میکروفون
نرم افزار اندروید میکروفون

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.0.2 حجم 32 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده