مهدیار

بازی اندروید ایرانی مهدیار نسخه ی ۱٫۱

بازی مهدیار یک بازی ایرانی می باشد که می تواند به خوبی ذهن مخاطب خود را درگیر خود کند. در این بازی شما باید به یک پسر جوان کمک کنید تا بتواند یک سری امور را انجام دهد. این بازی می تواند به قدری شما را مشغول خود کند که جدایی از آن برای شما سخت شود. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. دنیای بازی ها، دنیایی پر …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۵-۰۴ 1713 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی مهدیار یک بازی ایرانی می باشد که می تواند به خوبی ذهن مخاطب خود را درگیر خود کند. در این بازی شما باید به یک پسر جوان کمک کنید تا بتواند یک سری امور را انجام دهد. این بازی می تواند به قدری شما را مشغول خود کند که جدایی از آن برای شما سخت شود. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

دنیای بازی ها، دنیایی پر طرفدار و محبوب می باشد. همین محبوبیت باعث شده تا این سرگرمی به نوعی به یک صنعت تبدیل شود و روز به روز گسترش یاید. خوشبختانه کشور ما نیز اخیرا توانسته وارد این صنعت شود و شاهد بازی های خوبی هستیم که توسط جوانان ایرانی نیز تولید شده اند. از بین بازی های ایرانی موفق می توان به بازی های Quiz of Kings و دیرین دیرین اشاره کرد. بازی مهدیار نیز با سبک متفاوتی که دارد می تواند به خوبی جوانان ایرانی را جذب خود کند و به یک بازی محبوب تبدیل شود.

بازی Mahdiyar را موسسه مصاف ایرانیان ساخته است. در گذشته این موسسه را در ساخت نرم افزار های اندروید دیده بودیم. حال، این موسسه بازی جذابی به نام مهدیار ساخته است. طبق گفته ی آن ها، این بازی ادامه دار خواهد بود و سری های جدید تری از همین بازی در آینده تولید خواهد شد.

مهدیار

در بازی مهدیار ، به او کمک کنید تا کمی منظم تر شود و به اهدافش برسد

در واقع، مهدیار یک پسر باهوش می باشد که البته کمی بی نظم می باشد. در بازی، Mahdiyar با چالش ها و معماهای زیادی رو به رو می شود که شما باید در حل آن ها به او کمک کنید. در این بازی شما از اول صبح که از خواب بیدار می شوید با چالش های مختلفی رو به رو می شوید که باید برای حل کردن آن ها به فکر راهی باشید.

از حل کردن معما ها و مسئله های این بازی حتما لذت خواهید برد. این مسئله ها می تواند به کاراکتر بازی کمک کند تا کمی با نظم تر شود. این مسئله ها ممکن است کمک کردن به مادرش باشد تا حل کردن مسائل در مدرسه! این بازی از گرافیک کارتونی و زیبایی برخوردار می باشد که در کنار سبک منحصر به فرد آن، می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند.

این بازی یک بازی جذاب ایرانی می باشد که می تواند با سبک و گرافیک زیبایی که دارد، شما را عاشق خود کند. شما می توانید بازی مهدیار را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید مهدیار :

  • وجود معماهای مختلف و جذاب
  • گرافیکی کارتونی و دوست داشتنی
  • سبکی زیبا و منحصر به فرد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید مهدیار :

  • اصلاح متن راهنما
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید مهدیار
بازی اندروید مهدیار
بازی اندروید مهدیار
بازی اندروید مهدیار

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1 حجم 37 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده