منظوم

نرم افزار اندروید Manzoom منظوم نسخه ۱٫۳٫۰

با نرم افزار منظوم لحظه به لحظه با اخبار سینما و تلویزیون همراه باشید. این نرم افزار را می توان مرجع کامل سینما و تلویزیون داخلی دانست. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. سینما امروزه یک صنعت بزرگ به حساب می آید که جامعه مخاطبین زیادی برای خود جمع کرده است و طرفداران بی شماری جذب کرده است. همچنین این صنعت یکی از خبر ساز ترین صنعت …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۳۰ 1357 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار منظوم لحظه به لحظه با اخبار سینما و تلویزیون همراه باشید. این نرم افزار را می توان مرجع کامل سینما و تلویزیون داخلی دانست. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

سینما امروزه یک صنعت بزرگ به حساب می آید که جامعه مخاطبین زیادی برای خود جمع کرده است و طرفداران بی شماری جذب کرده است. همچنین این صنعت یکی از خبر ساز ترین صنعت ها می باشد و روزانه خبر های متفاوتی درباره ی آن انتشار پیدا می کند. در گذشته، نرم افزار های تلویزیونی داخلی را دیده بودیم که توانسته اند، طرفداران زیادی جذب کنند، از بین آن ها می توان به نرم افزار تلوبیون اشاره کرد. این بار اپلیکیشن منظوم بیشتر سینما را هدف قرار داده است.

سینما، فیلم های سینمایی، بازیگران سینما و همچنین سریال های تلویزیونی طرفداران بی شماری دارند، همچنین بسیاری از مردم نظرات متفاوتی راجع به آن ها دارند و شاید بتوان گفت به نوعی برای خود یک منتقد سینمایی به حساب می آیند.

فیلم های متفاوتی روی پرده ی سینما قرار می گیرند و نظرات متفاوتی راجع به آن ها وجود دارند، این فیلم ها با توجه به اینکه در چه سبکی هستند و یا چه داستانی دارند، می توانند طرفداران مختلفی جذب کنند. دانستن اطلاعات قبل از دیدن فیلم، می تواند به انتخاب فیلم مناسب برای تماشا در سینما کمک کند. همه ی این کار ها از دست نرم افزار منظوم بر می آید! ناگفته نماند، این نرم افزار برنده ی بهترین اپلیکیشن در بخش سرگرمی با رای مردم در نهمین جشنواره وب و موبایل ایران می باشد.

 

منظوم

 

امکانات نرم افزار منظوم

یکی از بهترین و شاید پر طرفدار ترین قسمت های این نرم افزار، خواندن خبر ها، حواشی و بیوگرافی مربوط به بازیگران می باشد که بسیاری از ما همیشه پیگیر آن هستیم. با این نرم افزار می توانید تیزر های فیلم های سینمایی را مشاهده کنیم، تا بتوانیم راحت تر فیلم مناسب با سلیقه ی خود را برای سینما انتخاب کنیم.

همچنین با منظوم شما می توانید بین تمامی فیلم های سینما و بازیگران جست و جو کنید و مطالب مرتبط با آن را مطالعه کنید. علاوه بر این ها شما می توانید نظرات دیگر کاربران را بخوانید و خود نیز نظری ثبت کنید.

نرم افزار منظوم را می توان یک نرم افزار کامل و مرجع سینمایی دانست. این نرم افزار می تواند به خوبی به تمامی سوال های ما پیرامون فیلم ها و بازیگران سینما پاسخ دهد. شما می توانید نرم افزار منظوم را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید منظوم :

  • امکان مطالعه ی بیوگرافی بازیگران
  • تماشای عکس و تیزر فیلم های سینمایی
  • امکان ثبت نظر راجع به فیلم های سینمایی
  • مشاهده آخرین اطلاعات راجع به سینما و برنامه های تلویزیونی
  • نقد و بررسی فیلم‌های اکران شده

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید منظوم :

  • اضافه شدن بخش معرفی و بررسی اثر به صفحات آثار
  • اضافه شدن بخش بیوگرافی برای بازیگران
  • بهبود رابط کاربری و اضافه شدن وبلاگ منظوم

پیش نمایش

نرم افزار اندروید منظوم
نرم افزار اندروید منظوم
نرم افزار اندروید منظوم
نرم افزار اندروید منظوم

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.3.0 حجم 3 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده