مفاتیح الجنان مبین موبایل

نرم افزار اندروید مفاتیح الجنان مبین موبایل نسخه ی ۲٫۶

نرم افزار مفاتیح الجنان مبین موبایل ، کتاب نفیس مفاتیج را با امکاناتی متعدد درون تلفن هوشمند شما خواهد آورد. کتاب مفاتیح الجنان جزو کتاب هایی می باشد که نزد مسلمانان محبوبیت ویژه ای دارد و دعا های موجود در این کتاب بسیار زیاد خوانده می شوند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. همانطور که انتظار می رفت، با پیشرفت تکنولوژی، کارایی تلفن های هوشمند نیز بسیار …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۳-۲۸ 1300 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار مفاتیح الجنان مبین موبایل ، کتاب نفیس مفاتیج را با امکاناتی متعدد درون تلفن هوشمند شما خواهد آورد. کتاب مفاتیح الجنان جزو کتاب هایی می باشد که نزد مسلمانان محبوبیت ویژه ای دارد و دعا های موجود در این کتاب بسیار زیاد خوانده می شوند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

همانطور که انتظار می رفت، با پیشرفت تکنولوژی، کارایی تلفن های هوشمند نیز بسیار بیشتر شد و نقش آن ها در امور زیادی پر رنگ تر می شد. تلفن های هوشمند حتی فرهنگ کتاب خواندن را نیز تحت تاثیر قرار داده بودند. شاید با بوجود آمدن بازی ها و شبکه اجتماعی های مختلف آمار کتاب خواندن کاهش پیدا کرد، اما از طرفی پیشرفت تکنولوژی در تلفن های همراه باعث شد تا کتاب خواندن بسیار آسان تر از گذشته بشود. شما می توانید در هر کجا و در هر زمانی که هستید به خواندن کتاب مورد نظر خود بپردازید. نرم افزار کتابخانه های مختلفی برای دنیای اندروید وجود دارد که از بین آن ها می توان به کتابخانه ی دیجیتال قائمیه اشاره کرد که حاوی کتاب های مذهبی متفاوتی می باشد.

نرم افزار مفاتیح الجنان مبین موبایل نیز در واقع دیجیتال شده ی کتاب نفیس  مفاتیح الجنان می باشد که از امکانات متفاوتی بهره می برد. این نرم افزار در واقع خواندن کتاب مفاتیح الجنان را برای شما آسان تر می کند. نرم افزار مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم نیز مشابه همین نرم افزار می باشد.

مفاتیح الجنان مبین موبایل

 

با مفاتیح الجنان مبین موبایل ، مفاتیح الجنان را همیشه با خود داشته باشید

همانطور که گفته شد، مفاتیح الجنان مبین موبایل توانسته به خوبی کتاب مفاتیح الجنان را به نرم افزار دیجیتال تبدیل کند تا همیشه در دسترس شما باشد. با این کار، علاوه بر در دسترس بودن همیشگی این کتاب، در واقع شما از امکانات متفاوتی که در نرم افزار مفاتیح الجنان مبین موبایل وجود دارد نیز بهره مند خواهید شد.

با این نرم افزار شما می توانید اندازه ی قلم نوشته های کتاب مفاتیح الجنان را تغییر دهید. همچنین نرم افزار مفاتیح الجنان مبین موبایل تمامی ادعیه، زیارات، ملحقات و حاشیه مفاتیح را در خود جای داده است.

نرم افزار مفاتیح الجنان مبین موبایل توانسته به خوبی کتاب مفاتیح الجنان را دیجیتال کند و امکان دسترسی به آن را برای ما راحت تر کند. شما می توانید نرم افزار مفاتیح الجنان مبین موبایل را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید مفاتیح الجنان مبین موبایل :

  • امکان تغییر اندازه ی فونت نوشته ها
  • حاوی تمامی ادعیه، زیارات، ملحقات و حاشیه کتاب مفاتیح الجنان
  • قابلیت اشتراک گذاری متون

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید مفاتیح الجنان مبین موبایل :

  • اضافه شدن قابلیت دانلود صوت ادعیه
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید مفاتیح الجنان مبین موبایل
نرم افزار اندروید مفاتیح الجنان مبین موبایل
نرم افزار اندروید مفاتیح الجنان مبین موبایل

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.6 حجم 16 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده