مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم

نرم افزار اندروید مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم نسخه ۳٫۶

نرم افزار مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم یک نرم افزار مذهبی می باشد که توانسته جایزه های زیادی در بخش تبلیغ اسلام دریافت کند. با این نرم افزار کتاب مفاتیج الجنان را با امکانات منحصر به فرد در تلفن هوشمند خود داشته باشید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، علم تلفن های همراه و تکنولوژی آن ها نیز روز به روز پیشرفت می …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۳۱ 714 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم یک نرم افزار مذهبی می باشد که توانسته جایزه های زیادی در بخش تبلیغ اسلام دریافت کند. با این نرم افزار کتاب مفاتیج الجنان را با امکانات منحصر به فرد در تلفن هوشمند خود داشته باشید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، علم تلفن های همراه و تکنولوژی آن ها نیز روز به روز پیشرفت می کنند و تکنولوژی های جدید تری در آن ها اعمال می شود. با پیشرفت تکنولوژی در تلفن های هوشمند انتظار می رود تا بتوان کار های بیشتری با آن ها انجام داد. یکی از کار هایی که می توان امروزه به راحتی با تلفن های هوشمند انجام داد، کتاب خواندن با قابلیت های متعدد می باشد. امروزه کتابخانه های متعددی برای تلفن های هوشمند وجود دارد که از بین آن ها می توان به کتابخانه ی دیجیتال قائمیه اشاره کرد که فقط در زمینه ی کتاب های مذهبی فعالیت دارد.

نرم افزار مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم نیز در واقع کتاب مجازی مفاتیج الجنان می باشد که از امکانات متعددی بهره می برد. این نرم افزار در سال ۱۳۸۹ برای اولین بار عرضه شد و استقبال از آن به حدی بود که باعث شد این اپلیکیشن روز به روز پیشرفت کند و استودیوی سازنده ی آن یعنی موج همراه به فکر بهبود این نرم افزار باشد. عملکرد مثبت این نرم افزار به حدی بود که توانست جایزه ی بهترین اثر مبلغ و مروج اسلام در چهارمین جشنواره ی بین المللی رسانه های  دیجیتال را دریافت کند.

 

مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم

 

امکانات نرم افزار مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم

همانطور که گفته شد، نرم افزار مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم همان کتاب مفاتیج الجنان  حاج عباس قمی می باشد که امکانات متعددی درون آن قرار گرفته است. شما می توانید کتاب مفاتیج الجنان را با صوت های مداحان مختلف گوش بدهید و یا ترجمه ی آن را مطالعه کنید.

همچنین شما می توانید با نرم افزار مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم به صورت آنلاین در ختم ذکر شرکت کنید. علاوه بر این ها، امکان جست و جو در متن و ترجمه و عناوین کتاب امکان پذیر می باشد.

نرم افزار مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم در واقع نسخه ی دیجیتال کتاب مفاتیج الجنان می باشد که از امکانات متعددی بهره می برد. شما می توانید نرم افزار مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم :

  • امکان استفاده از کتاب مفاتیج الجنان به صورت صوتی با صدای مداحان مختلف
  • امکان نمایش ترجمه ی متون
  • امکان شرکت در ختم ذکر آنلاین
  • امکان جست و جو در بین ترجمه و متن و عناوین
  • ارائه اعمال روزانه مطابق با تقویم قمری

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم :

  • تکمیل بخش ذکر شمار
  • اضافه شدن ویجت‌های مختلف
  • امکان دعوت دوستان به مشارکت در ختم
  • رفع مشکلات گزارش شده

پیش نمایش

نرم افزار اندروید مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم
نرم افزار اندروید مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم
نرم افزار اندروید مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم

دانلود باکس Download Box

نسخه 3.6 حجم 7 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده