مدرسه شادی

بازی اندروید مدرسه شادی v1.2.1 مجموعه بازی های آموزشی و سرگرم کننده کودکان

با مدرسه شادی به کودکان خود مفاهیم پایه ای را آموزش دهید. معمولاً اولیای دانش آموزان از اینکه فرزندشان با تلفن همراه کار می کنند و از درس دور می شوند، نگران هستند. یکی از بازی هایی که کودکان را به سمت خود جذب کرده، بازی خاطره انگیز igi1 است. ولی با انتشار این بازی دیگر اولیا نگران این مسئله نباشند. بازی های مهیج و آموزشی در مدرسه شادی مدرسه …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۰۸ 1803 بار بدون دیدگاه seyedata

با مدرسه شادی به کودکان خود مفاهیم پایه ای را آموزش دهید. معمولاً اولیای دانش آموزان از اینکه فرزندشان با تلفن همراه کار می کنند و از درس دور می شوند، نگران هستند. یکی از بازی هایی که کودکان را به سمت خود جذب کرده، بازی خاطره انگیز igi1 است. ولی با انتشار این بازی دیگر اولیا نگران این مسئله نباشند.

بازی های مهیج و آموزشی در مدرسه شادی

مدرسه شادی، آمده تا نگرانی های اولیای محترم را رفع کند. در این بازی اندروید جدید ۲۲ بازی مهیج و آموزشی برای کودکان پیش بینی و طراحی شده است. هدف این بازی آموزش مفاهیم پایه ای به کودکان است. در مدرسه شادی ، سه کلاس وجود دارد : ریاضی، علوم و فارسی. در هرکدام از کلاس ها، تعدادی بازی آموزشی در عین حال سرگرم کننده وجود دارد. این بازی با استفاده از مفاهیم کتب دوره ابتدایی طراحی و ساخته شده است تا تمامی آموزش ها هدفمند باشند.

 

مدرسه شادی

 

تمرین مفاهیم اساسی در مدرسه شادی

در این بازی کودک شما در یک حوزه خاص محدود نمی شود. در این بازی آموزش الفبا، بازی با اعداد، آشنایی با سیارات و حتی کار با دستگاه خودپرداز نیز گنجانده شده است. پس اولیا محترم دیگر نگران استفاده فرزندشان از تلفن همراه نباشند. کمتر بازی را می توان یافت که در عین سرگرم بودن، مشغول یادگیری نیز باشید. این بازی ها تکرارپذیر است و هرچندبار که بخواهید می توانید آن بازی را اجرا کرده و مراحل را طی کنید. دلیل برتری این بازی نسبت به آموزش ساده این است که این بازی ها تکرارپذیر هستند ولی آموزش ساده حداکثر ۲ بار قابل تکرار می باشند.

کودکانی که در دوره ابتدایی هستند، با استفاده از این بازی علاوه بر آموزش مفاهیم پایه ای، با مطالبی که در کتابهایشان آمده بیشتر آشنا می شوند که همین امر به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان در طول سال تحصیلی کمک شایانی می کند. پس این بهترین فرصت برای پیشرفت در درس است. فرصت را غنیمت شمرده و هرچه سریعتر این بازی را از سایت محبوب یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی مدرسه شادی :

  • محیط زیبا و جذاب
  • 22 بازی جدید و مهیج
  • آموزش کلیه مفاهیم پایه
  • استفاده از مفاهیم کتب دوره ابتدایی

تغییرات نسخه جدید مدرسه شادی :

  • رفع ایرادات جزئی

پیش نمایش

مدرسه شادی
مدرسه شادی
مدرسه شادی
مدرسه شادی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.1 حجم 30 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده