مترو تهران

نرم افزار اندروید مترو تهران v1.4.1

آن دسته از افراد که برای جا به جایی درون شهر ها از وسیله های حمل نقل عمومی استفاده می‌کنند اغلب به مناطق آشنا هستند و می‌توانند مسیر درست خود را بروند. اما همیشه داشتن یک راهنمای کار درست و حرفه ای بهتر است تا هیچ وقت گم نشوید امروز ما به شما نرم افزار مترو تهران را پیشنهاد می‌کنیم.این نرم افزار در بیشتر مواقع به کمک شهروندانی می‌آید که …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۲-۱۷ 192 بار بدون دیدگاه majidpashaie

آن دسته از افراد که برای جا به جایی درون شهر ها از وسیله های حمل نقل عمومی استفاده می‌کنند اغلب به مناطق آشنا هستند و می‌توانند مسیر درست خود را بروند. اما همیشه داشتن یک راهنمای کار درست و حرفه ای بهتر است تا هیچ وقت گم نشوید امروز ما به شما نرم افزار مترو تهران را پیشنهاد می‌کنیم.این نرم افزار در بیشتر مواقع به کمک شهروندانی می‌آید که در مسیر ها گم شده اند و یا نیاز به کمک دارند این نیاز می‌تواند جنبه های مختلفی داشته باشید به عنوان مثال یک شخص در مترو سریعا نیاز به یک کافی نت دارد اما اطلاعی از وجود هیچ کافی نتی در آن حوای ندارد با استفاده از این برنامه می‌توانید نزدیک ترین کافی نت و یا هرچیز دیگری مانند پارکینگ، رستوران ها، خروجی ها، ایستگاه های تاکسی و… را پیدا کنید.

نرم افزار مترو تهران یک برنامه در سبک کاربردی است که توسط شرکت توسعه دهنده فرداد برای نسخه های اندرویدی تولید و منتشر شده است. از برنامه هایی با سبک کاربردی موجود در سایت می‌توان به Cansell اشاره کرد که هم اکنون می‌توانید با یک کلیک ساده آن را دانلود کنید. دانلو نرم افزار مترو تهران در کافه بازار و سایت یزد اپلیکیشن به صورت مستقیم، رایگان ، بدون محدودیت و با سرعت بالا قابل دریافت است.

مترو تهران

نرم افزار کاربردی اندروید مترو تهران

با استفاده از برنامه مترو تهران کار بسیاری از شهروندان که با مترو درون شهر به جا به جا می‌شوند بسیار راحت تر شده است به صورتی که تنها با اجرا برنامه و انتخاب ایستگاهی که در آن هستید و یا مقصد خود می‌تواننید مسیر درست رانتخاب کنید و به آنجا بروید. همینطور این برنامه قادر است زمان حرکت قطار ها در هر روز هفته و روز های تعطیل را نشان دهد تا شهروندان بتوانند برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.


ویژگی های کلیدی مترو تهران :

 • نمایش برنامه زمانی حرکت قطارها به صورت جداگانه
 • امکان شناسایی خودکار نزدیک‌ترین ایستگاه مترو
 • مایش نقشه تصویری
 • نمایش اطلاعات مربوط به مراکز شهری هر ایستگاه

تغییرات نسخه جدید مترو تهران :

 • افزوده شدن خط 7
 • بروزرسانی زمان‌بندی حرکت قطارها در تمامی خطوط
 • بروزرسانی الگوریتم مسیریابی و افزوده شدن زمان تقریبی رسیدن به مقصد
 • افزوده شدن امکان بهره‌مندی از مسیریابی نوشتاری با کلیک بر روی راهنمای مسیر
 • افزوده شدن تنظیمات نوتیفیکیشن
 • نمایش زمان آخرین بروزرسانی
 • رفع باگ ها

پیش نمایش

مترو تهران
مترو تهران
مترو تهران
مترو تهران

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.1 حجم 5 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده