لایک بگیر اینستاگرام

نرم افزار اندروید لایک بگیر اینستاگرام نسخه ۴٫۹٫۱

با نرم افزار لایک بگیر اینستاگرام در اینستاگرام لایک هایی بیشتری بگیرید و توسط افراد واقعی بیشتری دیده شوید. لایک شدن عکس ها و ویدیو های لذتی همراه خود دارد که با این نرم افزار می توانید این لذت را بیشتر حس کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. امروزه شبکه های اجتماعی از همیشه فراگیر تر شده اند. هم اکنون افراد بیشتری از شبکه های اجتماعی …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۳۱ 1410 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار لایک بگیر اینستاگرام در اینستاگرام لایک هایی بیشتری بگیرید و توسط افراد واقعی بیشتری دیده شوید. لایک شدن عکس ها و ویدیو های لذتی همراه خود دارد که با این نرم افزار می توانید این لذت را بیشتر حس کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه شبکه های اجتماعی از همیشه فراگیر تر شده اند. هم اکنون افراد بیشتری از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و روزانه عکس ها و فیلم ی زیادی برای به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ثبت می شوند. افراد زیادی به شبکه های اجتماعی سر می زنند و ممکن است فیلم ها و عکس های موجود در پروفایل شما را ببینند، البته در صورتی که پروفایل شما برای آن ها باز باشد. با بیشتر دیده شدن عکس ها و ویدیو های شما، امکان لایک شدن آن ها توسط افراد بیشتر است. یکی از شبکه های اجتماعی که امروزه این موضوع ها در آن بیشتر دیده می شود، اینستاگرام می باشد.

افراد زیادی امروزه در اینستاگرام فعالیت دارند و هر کدام از آن ها عکس و فیلم های متفاوتی می بینند و از بین آن ها بعضی ها را لایک می کنند. شما نیز اگر پروفایل اینستاگرام داشته باشید، و عکس یا فیلمی بگذارید، متوجه تعداد لایک ها و یا بازدید های آن ها می شوید و در بعضی مواقع تمایل دارید که تعداد لایک ها را افزایش بدهید، نگران نباشید، با اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام شما می توانید تعداد لایک های خود را بالا تر ببرید.

 

لایک بگیر اینستاگرام

 

لایک بگیر اینستاگرام چگونه کار می کند؟

در این نرم افزار شما می توانید از به دست آوردن سکه و جمع کردن سکه ، برای خود لایک و بازدید کننده در اینستاگرام جمع کنید. در اپلیکیشن لایک بگیر اینستاگرام ، شما می توانید با لایک کردن پست های اشخاص دیگر، برای خود سکه جمع کنید، سپس می توانید  این سکه ها را برای گرفتن لایک از افراد واقعی که از نرم افزار لایک بگیر اینستاگرام استفاده می کنند، خرج کنید.

هنگام ورود به این نرم افزار به شما ۵۰۰ سکه به عنوان هدیه داده می شود تا بتوانید در ابتدا به راحتی با این اپلیکیشن کار کنید. یک نکته جالب در مورد این نرم افزار این است که لایک هایی که شما از طریق این اپلیکیشن به دست می آورید، همگی از طرف افراد واقعی هستند که از این نرم افزار استفاده می کنند.

نرم افزار لایک بگیر اینستاگرام می تواند تضمین کننده ی افزایش بازدید و لایک های پست های اینستاگرام شما توسط افراد واقعی باشد. شما می توانید نرم افزار لایک بگیر اینستاگرام را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید لایک بگیر اینستاگرام :

  • لایک شدن توسط افراد واقعی
  • وجود لیستی از عکس ها و فیلم هایی که قصد بالا بردن تعداد لایک های آن ها را دارید
  • 500 سکه رایگان در هنگام ورود به برنامه
  • امکان افزایش بازدید ویدئو‌ها
  • دریافت سکه با لایک کردن دیگران

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید لایک بگیر اینستاگرام :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی
  • جل مشکل لاگین شدن در اندروید 2

پیش نمایش

نرم افزار اندروید لایک بگیر اینستاگرام
نرم افزار اندروید لایک بگیر اینستاگرام
نرم افزار اندروید لایک بگیر اینستاگرام
نرم افزار اندروید لایک بگیر اینستاگرام

دانلود باکس Download Box

نسخه 4.9.1 حجم 1 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده