قیمت ها

نرم افزار اندروید قیمت ها v2.0.6 آخرین اخبار کالا های اساسی از جمله طلا و ارز

با اپلیکیشن قیمت ها به سرعت و به راحتی از آخرین نرخ دلار، طلا و دیگر شاخص ها مطلع باشید و نواسانات را رصد کنید. با ما با معرفی این نرم افزار کاربردی همراه باشید. امروزه بحث دلار و طلا بسیار داغ است و افراد زیادی پیگیر آخرین اخبار آن ها هستند. علاوه بر این، افراد زیادی نیز وجود دارند که سرمایه خود را در بازار طلا و ارز به …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۳۰ 266 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با اپلیکیشن قیمت ها به سرعت و به راحتی از آخرین نرخ دلار، طلا و دیگر شاخص ها مطلع باشید و نواسانات را رصد کنید. با ما با معرفی این نرم افزار کاربردی همراه باشید.

امروزه بحث دلار و طلا بسیار داغ است و افراد زیادی پیگیر آخرین اخبار آن ها هستند. علاوه بر این، افراد زیادی نیز وجود دارند که سرمایه خود را در بازار طلا و ارز به کار گرفته اند و جهت حفظ و افزایش سرمایه خود تمایل دارند تا پیگیر آخرین اتفاقات این بازار باشند. در این اپلیکیشن شما می توانید پیگیر آخرین اخبار و نرخ ها طلا و ارز و البته بسیاری از کالا های دیگر باشید. همچنین اپلیکیشن های دیگری نیز وجود دارند که شما را از آخرین تخفیف ها با خبر می کنند که از بین آن ها می توان به نرم افزار ترب اشاره کرد.

 

قیمت ها

با قیمت ها از آخرین نرخ ها با خبر باشید

همانطور که گفته شد، با اپلیکیشن قیمت ها می توانید پیگیر آخرین نواسانات و نرخ های دلار، طلا و بقیه کالا های اساسی مانند خودرو، لپ تاپ و … باشید. در این برنامه شما می توانید دسته بندی موضوعات مختلف را مشاهده نمایید و بازار مورد علاقه ی خود را رصد کنید. اما این موارد تنها قابلیت های این اپلیکیشن کاربردی نمی باشد.

با این اپلیکیشن می توانید از آخرین اخبار در حوزه ی این کالا های اساسی با خبر شوید. در کنار این ها کسانی که سرمایه ی خود در این بازار گذاشته اند، می توانید تجزیه و تحلیل های پیرامون بازار را مطالعه و بررسی کنند. مسلما با بررسی این تحلیل ها، می توانید عملکرد بهتری در بازار های این کالا ها داشته باشید و شناخت بیشتری نسبت حوزه ی فعالیت خود داشته باشید. علاوه بر این، قسمتی در برنامه ی قیمت ها به عنوان دانشنامه وجود دارد که به وسیله ی آن می توانید دامنه ی واژگان خود را در حوزه ی اصطلاحات بازار مورد علاقه ی خود افزایش دهید.

در کنار این امکانات، ابزار مبدل قیمت برای کاربران نیز در نظر گرفته شده است که به وسیله ی آن قیمت های ارز یا طلا را به راحتی به یکدیگر تبدیل کنید.

اپلیکیشن قیمت ها می تواند شما را از آخرین تغییرات و اخبار های بازار های مختلف از جمله ارز و کالا مطلع کند. شما می توانید این نرم افزار را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی اپلیکیشن قیمت ها :

  • نمایش قیمت های لحظه ای بازار های مختلف مانند طلا، ارز و...
  • ارائه آخرین اخبار در مورد بازار های مختلف
  • وجود تجزیه و تحلیل های کارشناسانه
  • ابزار مبدل
  • رابط کاربری آسان و زیبا

تغییرات نسخه جدید اپلیکیشن قیمت ها :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

اپلیکیشن قیمت ها
اپلیکیشن قیمت ها
اپلیکیشن قیمت ها
اپلیکیشن قیمت ها
اپلیکیشن قیمت ها

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0.6 حجم 2 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده