قرآن مبین

نرم افزار اندروید قرآن مبین نسخه ی ۲٫۰

با نرم افزار قرآن مبین در همه جا و همه زمان قرآن کریم در تلفن هوشمند خود داشته باشید و از خواندن راحت تر قرآن لذت ببرید. این نرم افزار می تواند دسترسی شما به کتاب نفیس و مقدس قرآن را راحت تر و سریع تر بکند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. همانطور که انتظار می رفت، با پیشرفت تکنولوژی، کارایی تلفن های هوشمند نیز بسیار …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۴-۱۱ 873 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار قرآن مبین در همه جا و همه زمان قرآن کریم در تلفن هوشمند خود داشته باشید و از خواندن راحت تر قرآن لذت ببرید. این نرم افزار می تواند دسترسی شما به کتاب نفیس و مقدس قرآن را راحت تر و سریع تر بکند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

همانطور که انتظار می رفت، با پیشرفت تکنولوژی، کارایی تلفن های هوشمند نیز بسیار بیشتر شد و نقش آن ها در امور زیادی پر رنگ تر می شد. تلفن های هوشمند حتی فرهنگ کتاب خواندن را نیز تحت تاثیر قرار داده بودند. شاید با بوجود آمدن بازی ها و شبکه اجتماعی های مختلف آمار کتاب خواندن کاهش پیدا کرد، اما از طرفی پیشرفت تکنولوژی در تلفن های همراه باعث شد تا کتاب خواندن بسیار آسان تر از گذشته بشود. شما می توانید در هر کجا و در هر زمانی که هستید به خواندن کتاب مورد نظر خود بپردازید. نرم افزار کتابخانه های مختلفی برای دنیای اندروید وجود دارد که از بین آن ها می توان به کتابخانه ی دیجیتال قائمیه اشاره کرد که حاوی کتاب های مذهبی متفاوتی می باشد.

نرم افزار قرآن مبین نیز توانسته به خوبی قرآن کریم را دیجیتال کند تا هم بتوانیم از آن راحت تر استفاده کنیم و هم امکان دسترسی به آن راحت تر شود. نا گفته نماند، نرم افزار های مفاتیح الجنان مبین موبایل و مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم نیز کتاب نفیس مفاتیح را به دیجیتال تبدیل کرده بودند.

قرآن مبین

امکانات نرم افزار قرآن مبین

قرآن مجید یک کتاب ارزشمند برای همه ی مردم و به خصوص ما مسلمانان به حساب می آید. نرم افزار قرآن مبین سعی کرده تا این کتاب نفیس را به بهترین شکل و با بیشترین امکانات به نسخه ی دیجیتال تبدیل کند. در این نرم افزار شما می توانید به راحتی به ترجمه ی فارسی آیات قرآن دسترسی داشته باشید.

همچنین با نرم افزار قرآن مبین می توانید برای راحتی بیشتر، اندازه قلم را تغییر دهید تا بتوانید راحت تر آیات مبارک قرآن را بخوانید. علاوه بر این ها شما می توانید با نگه داشتن دست خود روی آیات از تفسیر روایی البرهان آیات نیز بهره مند شوید.

نرم افزار قرآن مبین ، یک نرم افزار ارزشمند می باشد که با آن می توانیم راحت تر به قرآن کریم دسترسی داشته باشیم. شما می توانید نرم افزار قرآن مبین را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید قرآن مبین :

  • امکان تغییر اندازه قلم
  • امکان جست و جو
  • نمایش تفسیر آیات
  • نمایش میزان قرائت شده و میزان باقی مانده از جز

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید قرآن مبین :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید قرآن مبین
نرم افزار اندروید قرآن مبین
نرم افزار اندروید قرآن مبین
نرم افزار اندروید قرآن مبین

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0 حجم 20 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده