کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه

نرم افزار اندروید کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه نسخه ی ۹٫۱

نرم افزار کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه یک کتابخانه ی مجهز را در تلفن همراه شما فراهم می کند. با استفاده از امکانات این نرم افزار از خواندن کتاب های موجود در این کتابخانه ی دیجیتال لذت خواهید برد. با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن تلفن های هوشمند، خیلی از مردم که علاقه ی زیادی به کتاب داشتند و همچنین بسیاری از منتقدان و افراد ادبی معروف، از اینکه مطالعه …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۱-۲۷ 1589 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه یک کتابخانه ی مجهز را در تلفن همراه شما فراهم می کند. با استفاده از امکانات این نرم افزار از خواندن کتاب های موجود در این کتابخانه ی دیجیتال لذت خواهید برد.

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن تلفن های هوشمند، خیلی از مردم که علاقه ی زیادی به کتاب داشتند و همچنین بسیاری از منتقدان و افراد ادبی معروف، از اینکه مطالعه ی کتاب کاهش پیدا کنند، ترسیدند. متاسفانه در ابتدا این طور نیز شد و میزان مطالعه ی مردم کاهش پیدا کرد، اما بالاخره راهی پیدا شد تا بتوانند این روند نزولی را کنترل کنند.

کتاب های الکترونیکی رفته رفته روی کار آمدند تا بتوانند میزان مطالعه را حتی با وجود پیشرفت سریع تکنولوژی بالا نگه دارند. بعد از اینکه از کتاب های الکترونیک استقبال خوبی شد، سازندگان نرم افزار های تلفن هوشمند به فکر ساخت کتابخانه های دیجیتالی افتادند تا کاربران آن را روی تلفن هوشمند خود بریزند و بتوانند در تلفن همراه خود مشغول مطالعه شوند، با این امکان هر کسی می تواند در هر کجا و هر زمان که باشد، به مطالعه ی کتاب مورد نظر خود بپردازد. از این رو این کتابخانه های دیجیتال را می توان جزو نرم افزار های کاربردی دانست.

بعد از اندکی، انتشارات قائمیه نیز به این فکر افتاد تا بتواند یک کتابخانه ی دیجیتال برای ایرانی های مسلمان منتشر کند. این گروه بعد از چند سال تلاش توانستد نرم افزار کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه را منتشر کند. این نرم افزار حاوی کتاب هایی نفیس در موضوع های فلسفه و مذهبی می باشد که روز به روز نیز درحال پیشرفت و کامل تر شدن می باشد. نا گفته نماند به این نرم افزار، بازار کتاب قائمیه نیز گفته می شود.

کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه

امکانات نرم افزار کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه

این نرم افزار امکانات قابل توجه ای دارد که کار مطالعه را برای شما راحت تر می کند. در ابتدا شما در نرم افزار کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه یک قفسه دارید که کتاب های شما در آن قرار دارد. کتاب هایی متفاوتی در این نرم افزار وجود دارد که بعضی از آن ها رایگان و بعضی دیگر پولی می باشند که با دانلود آن ها به کتابخانه ی شما اضافه می شوند. نا گفته نماند کتاب ها در این اپلیکیشن به ۳ زبان فارسی، انگلیسی و عربی موجود است.

این نرم افزار به طور جالبی میزان مطالعه ی شما از هر کتاب را درون خود نگه می دارد تا در مطالعه ی بعدی دچار سر درگمی نشوید، از طرفی شما می توانید عبارات مهم هر کتاب را رنگی نیز بکنید.

نرم افزار کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه یک کتابخانه ی کامل برای شما به حساب می آید که با امکاناتی که دارد می تواند باعث افزایش میزان مطالعه ی شما شود. شما می توانید نرم افزار کتابخانه ی دیجیتال قائمیه را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه :

  • دارای کتاب های مختلف با 3 زبان فارسی، انگلیسی و عربی
  • امکان عوض کردن ظاهر برنامه، به ظاهری مناسب برای نور شب
  • امکان رنگی کردن عبارت مهم هر کتاب
  • امکان جست و جو در میان کتاب ها و ناشر ها

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه :

  • امکان یادداشت نویسی درون کتاب ها
  • برطرف کردن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه
نرم افزار اندروید کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه
نرم افزار اندروید کتابخانه ی دیجیتالی قائمیه

دانلود باکس Download Box

نسخه v9.1 حجم 9 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده