فیلشاه

بازی اندروید فیلشاه v1.0

انیمیشن فیلشاه جدیدترین و بهترین انیمیشن ساخته شده در ایران توسط گروه هنرپویا می‌باشد که توانسته عنوان پرفروش‌ترین انیمیشن در کل تاریخ ایران را در سراسر سینماهای کشور بدست آورد. امروز شاهد یک نسخه از دانلود بازی فیلشاه، این انیمیشن محبوب هستیم که داستان آن را به صورت گیم روایت می‌کند و می‌تواند سرگرمی خوبی برای کودکان باشد.همانطور که گفته شد انیمیشن فیلشاه تبدیل به یک بازی مناسب و فوق …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۰۲ 628 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

انیمیشن فیلشاه جدیدترین و بهترین انیمیشن ساخته شده در ایران توسط گروه هنرپویا می‌باشد که توانسته عنوان پرفروش‌ترین انیمیشن در کل تاریخ ایران را در سراسر سینماهای کشور بدست آورد. امروز شاهد یک نسخه از دانلود بازی فیلشاه، این انیمیشن محبوب هستیم که داستان آن را به صورت گیم روایت می‌کند و می‌تواند سرگرمی خوبی برای کودکان باشد.همانطور که گفته شد انیمیشن فیلشاه تبدیل به یک بازی مناسب و فوق العاده برای کودکان ایرانی علاقه مند به آن شده است که تا به امروز دریافت‌های فراوانی از آن در سایت های مختلف شده است که نشان دهنده محبوبیت این گیم و انیمیشن آن می‌باشد.

بازی فیلشاه به صورت آنلاین است و نیازمند اتصال به نت می‌باشد. به این معنی که برای بازی کردن حتما باید به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی فیلشاه یک گیم در سبک تفننی، پازل با دره سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط گروه ایرانی و داخلی هنرپویا طراحی و تولید شده و برای نسخه های اندروید منتشر گشته است.  این بازی تنها اثر ساخته شده توسط این گروه است. دانلود بازی فیلشاه در سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت می‌باشد.

دانلود بازی فیلشاه

 

انیمیشن فیلشاه اندروید

داستان بازی کاملا مرتبط به داستان انیمیشن اصلی آن است به این صورت که شما برای بازی کردن باید به عنوان مقدمه حتما این انیمیشن زیبا را در یکی سینماهای نیزدیک خانه خود مشاهده کنید و بعد به بازی کردن بپردازید. در بازی سوالاتی از شما پرسیده می‌شود به عنوان مثال شخصیت های محبوب این کارتون به صورت سوالی در صفحه بازی نمایش داده می‌شوند تا شما با استفاده از عکس و یا یک راهنمای دیگر به سوالات مربوطه به آن ها پاسخ دهید. اگر به سبک بازی های تفننی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی س و تجربه ان می‌باشد.


ویژگی های کلیدی فیلشاه :

  • وجود شخصیت های انیمیشن
  • مناسب برای کودکان

تغییرات نسخه جدید فیلشاه :

  • تغییراتی ذکر نشده است

پیش نمایش

فیلشاه
فیلشاه
فیلشاه

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 20 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده