فندق

بازی اندروید فندق v1.56

اگر به بازی با واژگان و همینطور آموزش هرچه بیشتر آن ها علاقه دارید بازی فندق را تجربه کنید. در این گیم قدرت و تسلط شما در زمینه لغات و واژگان سخت و آسان مورد سنجش و آزمون قرار می‌گیرد. صد ها مرحله برای اینکه یاد بگیرید و لذت ببرید در بازی برای شما تعبیه شده است.همانطور که اشاره شد در بازی فندق صد ها مرحله وجود دارد که شما …

۱۳۹۷-۰۵-۰۶ 527 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر به بازی با واژگان و همینطور آموزش هرچه بیشتر آن ها علاقه دارید بازی فندق را تجربه کنید. در این گیم قدرت و تسلط شما در زمینه لغات و واژگان سخت و آسان مورد سنجش و آزمون قرار می‌گیرد. صد ها مرحله برای اینکه یاد بگیرید و لذت ببرید در بازی برای شما تعبیه شده است.همانطور که اشاره شد در بازی فندق صد ها مرحله وجود دارد که شما می‌توانید در آن ها به صورت کاملا لذت بخش و فوق العاده به یادگیری واژگان سخت بپردازید. در نتیجه این بازی یک گیم مناسب برای کودکان است تا بتوانند دایره لغات و علم خود را تقویت کنند. مراحلی که در بازی وجود دارد از ابتدا به صورت ساده شروع می‌شوند و به ترتیب به مراحل دشوار و بسیار دشوار می‌رسد.

بازی فندق به صورت آنلاین و آفلاین است و شما می‌توانید نوع بازی کردن خود را انتخاب کنید که به صورت چند نفره باشد یا تک نفره یعنی اختیار کامل را دارا می‌باشید.

بازی فندق یک گیم در سبک تفننی و پازل است که توسط شرکت ایرانی پلاس ناین گیمز برای نسخه های اندرویدی، آیفون و آیپد تولید و منتشر شده است. دانلود بازی فندق از سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش ازیک میلیون نسخه است که توانسته در بازار محبوبیت فراوانی توسط کاربران ایرانی جذب کند.

فندق

بازی پازل و آموزشی اندروید فندق

اگر در درس ادبیات و یا زبان فارسی با واژگان سخت و دشوار مشکل دارید دیگر نباید نگران چیزی باشید شما نیازی به کتاب های گران ندارید تنها کافی است که این بازی را از سایت دانلود و نصب کنید و از یادگیری لغات دشواری که هزاران نفر قادر به فهمیدن آن ها نیستند لذت ببرید. بیش از ۶۰۰ مرحله برای شما در بازی تعبیه شده است که بتوانید از اول که سطح ساده است به سطح های فوق العاده و دشوار برسید تا جایی که به یک استاد لغات تبدیل شوید و دیگران را پشت خود جا بگذارید. اگر به سبک بازی های پازل علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Lara Croft GO و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی فندق :

 • ساده، آسان و گیم پلی اعتیاد آور
 • بیش از 600 مرحله و هزاران کلمات مخفی منتظر شماست
 • قابلیت بررسی مراحل قبل و کشف رمز و رموز آنها
 • هر روز یک چالش جدید تجربه کنید
 • از اعضای خانواده و دوستان خود برای کمک به یکدیگر بپرسید
 • گرافیکی جذاب و قابل توجه
 • موسیقی زیبای ایرانی
 • کشف کلمات پنهان در مراحل
 • پشتیبانی از همه نوع گوشی و تبل

تغییرات نسخه جدید بازی فندق :

 • اضافه شدن 90 مرحله جدید
 • رفع برخی از مشکلات

پیش نمایش

بازی فندق
بازی فندق
بازی فندق
بازی فندق

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.56 حجم 28 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده