شیپور

نرم افزار اندروید شیپور نسخه ۴٫۱٫۵

نرم افزار شیپور می تواند نیازمندی های شما را از طریق اینترنت و با استفاده از تلفن های هوشمند برطرف کند. از طریق این نرم افزار شما می توانید به طیف وسیعی از کالا ها و مواردی دیگر دسترسی داشته باشید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. اینترنت و تکنولوژی امروزه توانسته اند زندگی بشر را به کلی دگرگون کنند. زندگی ما تحت تاثیر این ۲ عامل …

آنلاین ۱۳۹۸-۰۱-۱۴ 3615 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار شیپور می تواند نیازمندی های شما را از طریق اینترنت و با استفاده از تلفن های هوشمند برطرف کند. از طریق این نرم افزار شما می توانید به طیف وسیعی از کالا ها و مواردی دیگر دسترسی داشته باشید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

اینترنت و تکنولوژی امروزه توانسته اند زندگی بشر را به کلی دگرگون کنند. زندگی ما تحت تاثیر این ۲ عامل راحت تر شده است و از طرفی فرایند رسیدن به خواسته ی خود با این ۲ مورد بسیار سریع تر طی می شود. هر چند در این مورد بسیاری بر این باورند که این تغییرات به طور کامل به نفع انسان نمی باشد، هرچند که باید قبول کنیم که به راستی زندگی ما با تکنولوژی راحت تر شده است.

در گذشته افراد برای برطرف کردن نیاز های خود به روزنامه ها و یا مکان های متفاوتی مراجعه می کردند. به عنوان مثال، شما برای خرید و فروش خودروی خود و یا یافتن آگهی های استخدام باید روزنامه می خریدید و از آگهی های آن استفاده می کردید که خود زمان و هزینه ای در بر داشت. البته نا گفته نماند چاپ کاغذی روزنامه خود بحث جداگانه ای می باشد و ضرر هایی برای محیط زیست در پی دارد.

رفته رفته تکنولوژی به این موضوع هم رسید و نرم افزار هایی برای رفع نیازمندی های شما به بیرون عرضه شد. یکی از این نرم افزار ها نرم افزار اندروید شیپور می باشد که می تواند از راه دور و به صورت رایگان نیاز های شما را برطرف کند. از دیگر نرم افزار ها با چنین هدفی می توان به نرم افزار اندروید دیوار اشاره کرد.

 

شیپور

 

شیپور به صورت رایگان نیازهای شما را برطرف می کند

همانطور که گفته شد شما با نرم افزار شیپور می توانید به صورت رایگان نیاز های خرید و فروش خدمات و کالا ها را تامین کنید. در این اپلیکیشن شما دسته های مختلفی از نیاز های مربوط به کالا و خدمات را مشاهده می نمایید. به عنوان مثال دسته ی مربوط به خرید و فروش ماشین و یا استخدام.

این دسته ها شامل همه نوع کالا و خدمات می باشد که می تواند به راحتی شما را به دسته ی مورد نظر خود برساند. همچنین ثبت آگهی در این نرم افزار رایگان می باشد و شما می توانید در کمترین زمان و بدون هیچ هزینه ای آگهی خود را در شیپور درج نمایید.

نرم افزار Sheypoor در واقع نیازمندی های اینترنتی می باشد که می تواند به ساده ترین شکل ممکن نیاز های شما را در خرید و فروش کالا و خدمات برطرف کند. شما می توانید نرم افزار شیپور را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی شیپور :

  • وجود دسته های مختلف از کالا ها و خدمات
  • امکان برقراری تماس با فروشنده به راحت ترین شکل ممکن
  • رابط کاربری قوی
  • رایگان بودن
  • پشتیبانی 24 ساعته

تغییرات نسخه جدید شیپور :

  • رفع اشکال جزئی
  • بهینه سازی رابط کاربری

پیش نمایش

شیپور
شیپور
شیپور
شیپور

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.1.5 حجم 8 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده