شهریار

نرم افزار اندروید شهریار غزلیات و اشعار شهریار نسخه ی ۳٫۳

شهریار یکی از بزرگترین شاعران معاصر ادبیات ما می باشد. این بار شما می توانید با نرم افزار شهریار به غزلیات او به راحت ترین شکل ممکن دسترسی داشته باشید و از آن ها لذت ببرید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. فرهنگ و ادبیات فارسی قدمت بسیار زیادی دارد و همانطور که همه ی ما به خوبی می دانیم و به آن افتخار می کنیم، ادبیات …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۷-۱۲ 1504 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

شهریار یکی از بزرگترین شاعران معاصر ادبیات ما می باشد. این بار شما می توانید با نرم افزار شهریار به غزلیات او به راحت ترین شکل ممکن دسترسی داشته باشید و از آن ها لذت ببرید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

فرهنگ و ادبیات فارسی قدمت بسیار زیادی دارد و همانطور که همه ی ما به خوبی می دانیم و به آن افتخار می کنیم، ادبیات فارسی طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری ادبیات ما را جزو غنی ترین ادبیات ها و زبان ها می دانند. با گسترش و فراگیر شدن تکنولوژی فرصت معرفی و تبلیغ ادبیات ما به دیگران نیز بیشتر شد و خوشبختانه سازندگان نرم افزار های ایرانی به سرعت این فرصت را غنیمت شمردند و از آن استفاده کردند و نرم افزار های زیاد و قوی ای مرتبط با ادبیات ایران به افراد معرفی کردند که از بین آن ها می توان به نرم افزار های Tanze Ashena و گنجینه ی اشعار می کده اشاره کرد.

همانطور که بسیاری از ما ایرانی ها و البته بسیاری از علاقه مندان به ادبیات فارسی غیر ایرانی می دانند، سید محمد حسین بهجت تبریزی معروف به شهریار در سال ۱۲۸۵ در تبریز به دنیا آمد و تبدیل به یکی از بزرگترین شاعران ادبیات ما شد. او اشعار زیبای زیادی سروده است که بعضی از اشعار او به زبان ترکی نیز می باشد و طرفداران زیادی نیز دارد.

نرم افزار شهریار را استودیوی  ARS Network (M) SDN. BHD. ساخته است. خوشبختانه شاید به توان این استودیو را پر کار ترین استودیو در زمینه ی ساخت اپلیکیشن ها مرتبط با حوزه ی ادبیات فارسی دانست و نرم افزار های زیادی در این زمینه ساخته است. خوشبختانه نرم افزار شهریار نیز تاکنون موفق بوده است و توانسته در گوگل پلی نمره ی ۴٫۶ از ۵ را به دست بیاورد.

شهریار

دسترسی ساده به غزلیات و اشعار ترکی شهریار

همانطور که گفته شد، با این نرم افزار می توانید به غزلیات و اشعار ترکی شهریار دسترسی داشته باشید. همینطور می توانید از بین کل اشعار موجود شعر مورد نظر خود را جست و جو کنید. علاوه بر این ها می توانید شعر مورد علاقه ی خود را به سادگی به اشتراک بگذارید و آن را به لیست علاقه مندی ها خود اضافه نمایید.

با نرم افزار شهریار می توانید به سادگی به گنجینه ی زیبای اشعار و غزلیات شهریار دسترسی داشته باشید. شما می توانید نرم افزار شهریار را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید شهریار :

  • امکان جست و جو در میان اشعار
  • حاوی غزلیات و اشعار ترکی شهریار
  • امکان به اشتراک گذاری اشعار
  • امکان انتخاب بعضی اشعار به عنوان شعر مورد علاقه ی خود

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید شهریار :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید شهریار
نرم افزار اندروید شهریار
نرم افزار اندروید شهریار
نرم افزار اندروید شهریار

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.3 حجم 5 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده