شب کوک

نرم افزار اندروید شب کوک Shabkok v1.0.3

با نرم افزار شب کوک شما می توانید به سادگی در برنامه تلویزیونی و مسابقه خوانندگی شب کوک شرکت کنید و مهارت خوانندگی خود را محک بزنید. برنامه های تلویزیونی زیادی در شبکه های تلویزیون در حال پخش هستند که همه ی آن ها طرفداران خاص خود را دارند و به خاطر عمومیت تلویزیون همه ی ما نا خود آگاه هم که شده، حداقل یک بار، هر برنامه ی تلویزیونی …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۱-۲۱ 999 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار شب کوک شما می توانید به سادگی در برنامه تلویزیونی و مسابقه خوانندگی شب کوک شرکت کنید و مهارت خوانندگی خود را محک بزنید.

برنامه های تلویزیونی زیادی در شبکه های تلویزیون در حال پخش هستند که همه ی آن ها طرفداران خاص خود را دارند و به خاطر عمومیت تلویزیون همه ی ما نا خود آگاه هم که شده، حداقل یک بار، هر برنامه ی تلویزیونی را دیده ایم که ممکن است این یک بار دیدن باعث علاقه مندی ما شود، طوری که دیگر نتوانیم از آن برنامه تلویزیونی جدا شویم.

بی شک بسیاری از ما، آرزوی خوانندگی را در ذهن خود داشته ایم و آهنگ های محبوب خود را می خوانیم و به آن فکر می کنیم که شاید ما هم روزی بتوانیم خواننده شویم و آهنگ های ما را سایر افراد گوش بدهند و از آن لذت ببرند و به فردی بسیار معروف تبدیل شویم.

برنامه تلویزیونی شب کوک که از شبکه ی نسیم پخش می شود، از آن دسته از برنامه ها بود که به سختی می شد از آن دل کند. در این برنامه افراد متفاوتی شرکت می کردند که قصد خواننده شدن داشتند. سپس آن ها باید آهنگ هایی در حضور داور ها و خواننده های با تجربه و محبوب اجرا می کردند، تا داور ها به آن ها نظر بدهند و به مرحله بعد صعود کنند و در آخر نیز یک نفر به عنوان نفر اول انتخاب می شد. از همه مهمتر در این برنامه، شرکت کنندگان با اجرای آهنگ در یک برنامه تلویزیونی شهرت بیشتری پیدا می کردند و به نوعی گام بلندی برای خواننده شدن بر می داشتند. از این رو برنامه شب کوک را می توان یک برنامه استعداد یابی نیز دانست.

شب کوک

نکات نرم افزار شب کوک

برای ورود به نرم افزار شب کوک شما باید شماره تلفن همراه خود را ثبت کنید. سپس می توانید فیلم های پربازدید را مشاهده کنید. برای شرکت در مسابقه ی شب کوک نیز شما ابتدا باید قوانین و راهنما را با دقت بخوانید و سپس با پر کردن اطلاعات شخصی خود، یک فیلم از اجرای خود بگیرید تا داور ها فیلم شما را ببینند و در صورت قبول شدن، شما می توانید در این مسابقه تلویزیونی شرکت کنید.

با نرم افزار شب کوک به راحتی می توانید شانس خود را برای خوانندگی محک بزنید و اجرا های پر بازدید را مشاهده کنید. شما می توانید نرم افزار شب کوک را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید شب کوک :

  • محیط کاربری زیبا و استفاده آسان
  • امکان فرستادن اجرا های خود برای داوران مسابقه
  • امکان مشاده پست های ارسالی از طرف سازندگان برنامه

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید شب کوک :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید شب کوک
نرم افزار اندروید شب کوک
نرم افزار اندروید شب کوک

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.3 حجم 4 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده