سروش

نرم افزار اندروید سروش v2.2.2 پیام رسان فارسی

نرم افزار سروش اندروید یک پیام رسان بومی و ایرانی می باشد. پیام‌رسان‌ها، امروزه کاربرد و طرفداران زیادی دارد که وجود یک پیام رسان بومی مانند سروش، می تواند یک مزیت به حساب بیاید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. معرفی نرم افزار سروش با روی کار آمدن پیام رسان های اینترنتی، این اپلیکیشن ها توانستند روز به روز محبوبیت بیشتری کسب کنند و کاربران بیشتری را …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ 6483 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار سروش اندروید یک پیام رسان بومی و ایرانی می باشد. پیام‌رسان‌ها، امروزه کاربرد و طرفداران زیادی دارد که وجود یک پیام رسان بومی مانند سروش، می تواند یک مزیت به حساب بیاید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

معرفی نرم افزار سروش

با روی کار آمدن پیام رسان های اینترنتی، این اپلیکیشن ها توانستند روز به روز محبوبیت بیشتری کسب کنند و کاربران بیشتری را جذب خود کنند. پیام رسان ها توانستند در سر تا سر جهان رشد  کنند و کاربران خود را از تمامی جهان به دست آورده اند. بنابراین روی کار آمدن نرم افزار های مسنجر یا همان پیام رسان بومی کمی سخت به نظر می رسد.

خوشبختانه پیام رسان های بومی رفته رفته وارد بازار شدند توانستند به خوبی با پیام رسان های معروف خارجی از جمله تلگرام رقابت کنند و تا حدودی از آن ها الگو بگیرند و موفق شوند. البته مقایسه ی یک پیام رسان بومی و تازه کار با پیام رسان هایی همچون تلگرام کمی غیر منصفانه به نظر می رسد. پیام رسان سروش توانسته به خوبی وارد این رقابت شدید شود و راه خود را با قدرت ادامه می دهد.

پیام رسان سروش را توسعه فناوری رسانه سروش ساخته است. این نرم افزار تاکنون توانسته در گوگل پلی از طرف کاربران نمره ی ۴٫۴ از ۵ را به دست بیاورد که یک نمره ی بسیار خوب محسوب می شود. نا گفته نماند، این نرم افزار برای موفقیت و پیشرفت بیشتر، به حمایت ما ایرانی ها نیاز دارد تا بتواند به رقابت خود با پیام رسان های معروف جهان ادامه دهد. از دیگر پیام رسان های بومی و قوی می توان به پیام رسان گپ اشاره کرد.

 

سروش

 

امکانات نرم افزار سروش

همانند همه ی پیام رسان ها، این اپلیکیشن نیز چت ها ۲ نفره و گروهی را شامل می شود، علاوه بر این ها شما می توانید با استفاده از اینترنت به طور رایگان با یکدیگر تماس برقرار کنید. این اپلیکیشن بیشتر تمرکز خود را روی کانال ها گذاشته است، به طوری که شما می توایند نظر خود را راجع به هر پست کانال ثبت کنید و اگر از آن خوشتان آمد، آن را لایک کنید.

پیام رسان سروش، یک پیام رسانی بومی و ایرانی می باشد که توانسته با امکاناتی که دارد وارد رقابت سخت پیام رسان ها شود. شما می توانید نرم افزار سروش را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید سروش :

  • امکان برقراری تماس
  • امکان چت 2 نفره و یا گروهی
  • امکان لایک کردن پست های کانال
  • وجود استیکر های مختلف و با مزه

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید سروش :

  • اضافه شدن تلویزیون تعاملی
  • افزایش پایداری و سرعت برنامه
  • بهبود همگام‌سازی
  • بهبود عملکرد برنامه و رفع سایر مشکلات

پیش نمایش

نرم افزار اندروید سروش
نرم افزار اندروید سروش
نرم افزار اندروید سروش
نرم افزار اندروید سروش

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.2.2 حجم 25 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده

برچسب های پست