زوبر

نرم افزار اندروید زوبر نسخه ۷٫۶

در نرم افزار زوبر شما همیشه در هر نقطه که باشید در شهر خودتان اگر به وسیله های نقلیه اعم از تاکسی، موتور، پیک و یا وانت نیاز دارید تنها لازم است که به اینترنت درسترسی داشته باشید و با سفارش هرگونه وسیله نقلیه سریعا آن را در مکان مورد نظر در خدمت بگیرید. تفاوت برنامه زوبر با نرم افزار های دیگر مثل اسنپ یا تاچ سی جامع تر بودن آن است که …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۰-۱۱ 960 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در نرم افزار زوبر شما همیشه در هر نقطه که باشید در شهر خودتان اگر به وسیله های نقلیه اعم از تاکسی، موتور، پیک و یا وانت نیاز دارید تنها لازم است که به اینترنت درسترسی داشته باشید و با سفارش هرگونه وسیله نقلیه سریعا آن را در مکان مورد نظر در خدمت بگیرید. تفاوت برنامه زوبر با نرم افزار های دیگر مثل اسنپ یا تاچ سی جامع تر بودن آن است که برای هر موقعیتی آماده به خدمت می‌باشد. این تفاوت به این معنی است که در بیشتر این برنامه ها به عنوان مثال پیک وجود ندارد اما در برنامه زوبر شما می‌توانید پیک را با هر ماشین یا موتوری برای هر مقصدی سفارش دهید و قبل از آن مبلغ آن را در برنامه مشاهده کنید تا راحت تصمیم بگیرید.

برنامه زوبر هم مانند برنامه های حمل و نقلی دیگر باعث ایجاد و شغل برای جوانان و نیازمندان به شغل شده است.

نرم افزار زوبر یک برنامه در سبک حمل و نقل، سیر و سفر و کاربردی برای نیازمندان به وسیله نقلیه می‌باشد. این برنامه در کافه بازار و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت می‌باشد.

زوبر

نرم افزار زوبر

اگر شما هم از مذاکره و چانه زدن با راننده های خودرو ها و پیک ها خسته شده اید بهترین راهکار استفاده از نرم افزار حمل و نقلی زوبر می‌باشد که در هر لحظه با استفاده از اینترنت شما قادر به سفارش هرگونه ماشین یا پیک خواهید بود که در اسرع وقت بعد از تایید قیمت توسط شما در برنامه ارسال می‌شوند. یکی از تفاوت هایی که این برنامه با سایر برنامه ها دارد قابلیت سفر به تمامی نقاط کشور می‌باشد به عنوان مثال اگر شما در کرمان باشید می‌توانید با سفارش خودرو در درب منزل به یک شهر دیگر مانند مشهد سفر کنید و در مقصد پیاده شوید. از دیگر تفاوت های خوب این برنامه می‌توان امکان رزرو خودرو از قبل را برای تاریخی مشخص نام برد که ویژگی نادر در بین این گونه برنامه ها می‌باشد.

برنامه زوبر در حال حاضر فقط در شهر کرمان آماده خدمت رسانی و جذب راننده می‌باشد.

شما می‌توانید از برنامه Snapp هم استفاده کنید و با کلیک بر روی آن، آن را هم دانلود کنید و استفاده کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید زوبر :

  • امکان پرداخت به صورت نقدی، آنلاین و اعتباری
  • نمایش قیمت قبل از درخواست سفر و عدم نیاز به مذاکره با راننده
  • نمایش زنده موقعیت خودرو روی نقش
  • امکان استفاده از طرح های تخفیف زوبر
  • و ده ها ویژگی دیگر

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید زوبر :

  • حذف سرچ جی پی اس
  • نمایش عکس نوع وسیله از طریق برنامه بجای لود از سرور
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید زوبر
نرم افزار اندروید زوبر
نرم افزار اندروید زوبر
نرم افزار اندروید زوبر

دانلود باکس Download Box

نسخه v7.6 حجم 8 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده