زرین پال

نرم افزار اندروید زرین پال نسخه ی ۳٫۶٫۴

با نرم افزار زرین پال می توانید یک خرید اینترنتی بسیار امن و مطمئن را تجربه کنید. همچنین این نرم افزار قابلیت های زیادی دارد که می تواند واقعاً به شما کمک کنند. با گسترش اینترنت، فروشگاه های اینترنتی آرام آرام شروع به کار کردند. در ابتدا پرداخت ها درون این فروشگاه های اینترنتی به صورت اینترنتی شکل نمی گرفت و بیشتر شاهد پرداخت پس از تحویل بودیم. پس از …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۱-۱۳ 1124 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار زرین پال می توانید یک خرید اینترنتی بسیار امن و مطمئن را تجربه کنید. همچنین این نرم افزار قابلیت های زیادی دارد که می تواند واقعاً به شما کمک کنند.

با گسترش اینترنت، فروشگاه های اینترنتی آرام آرام شروع به کار کردند. در ابتدا پرداخت ها درون این فروشگاه های اینترنتی به صورت اینترنتی شکل نمی گرفت و بیشتر شاهد پرداخت پس از تحویل بودیم. پس از مدتی فروشگاه های اینترنتی تصمیم گرفتند تا بتوانند خرید اینترنتی را نیز امکان پذیر کنند. برای این کار موارد زیادی لازم بود.

برای پرداخت اینترنتی، فروشگاه های اینترنتی به درگاه های بانکی نیاز داشتند البته این کار کارمزد ها و هزینه هایی در پی دارد که باید با توانایی مالی فروشگاه همخوانی داشته باشد و از همه مهمتر مردم باید به پرداخت اینترنتی خود در فروشگاه اینترنتی مورد نظر، اعتماد داشته باشند. حال زرین پال با در نظر گرفتن دو طرف می تواند خریدی امن را برای شما تضمین کند. بنابراین می توان این نرم افزار و نرم افزار آرین پال را جزو نرم افزار های کاربردی دانست.

زرین پال

قابلیت های زرین پال

هدف اصلی زرین پال خرید اینترنتی مطمئن می باشد که در کنار آن خدمات و قابلیت های کارآمد دیگری نیز ارائه می دهد. در واقع زرین پال یک واسطه بسیار مطمئن بین پرداخت کننده و دریافت کننده وجه نقد می باشد. برای شروع کار با این نرم افزار شما باید حساب بانکی خود را به حساب زرین پال خود متصل کنید.

زرین پال طرف قرارداد سایت ۲۰هزار وب سایت پذیرنده می باشد که می توانید از آن ها خریدی امن را تجربه کنید. شما می توانید مطمئن باشید که اگر خرید شما بعد از ۴ روز به دست شما نرسید، می توانید با پیگیری از طریق زرین پال پول خودتان را پس بگرید.

همچنین شما می توانید با این نرم افزار از حساب دوستان خود پول قرض بگیرید که یک امکان بسیار جالب می باشد. همچنین می توانید از طریق حساب خود از انواع اپراتور ها شارژ تلفن همراه خریداری کنید. علاوه بر این شما می توانید قبض های خود را نیز پرداخت کنید. نا گفته نماند، ظاهر و رابط کاربری این برنامه بسیار زیبا می باشد و توانسته تحسین بسیاری از منتقدان را به همراه داشته باشد.

نرم افزار زرین پال انجام تراکنش های مالی به صورت کامل امن و راحت را امکان پذیر کرده است. همچنین این نرم افزار قابلیت های زیادی دارد که می تواند تحسین برانگیز باشد. شما می توانید نرم افزار زرین پال را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید زرین پال :

  • ظاهر و رابط کاربری زیبا
  • امکان پرداخت قبوض
  • امکان خرید شارژ تلفن همراه از اپراتور های مختلف
  • تجربه ی خرید اینترنتی مطمئن
  • امکان قرض گرفتن و قرض دادن پول به دوستان

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید زرین پال :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید زرین پال
نرم افزار اندروید زرین پال
نرم افزار اندروید زرین پال

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.6.4 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده