راننده شو

نرم افزار اندروید راننده شو v1.8 آزمون و آیین نامه راهنمایی و رانندگی

با راننده شو ، بار اول در آزمون آیین نامه قبول شوید. بسیاری از کسانی که برای دریافت گواهینامه رانندگی اقدام می کنند، پس از گذراندن کلاس های تئوری و آزمون ابتدایی ( سنجشی )، برای آزمون آیین نامه و آزمون شهری استرس دارند. همینجا باید به جرات اعلام کنم دیگر با انتشار نرم افزار راننده شو، هیچ استرسی نداشته باشید. راننده شو ،جامع ترین نرم افزار رانندگی همه ما …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۸-۰۱ 395 بار بدون دیدگاه seyedata

با راننده شو ، بار اول در آزمون آیین نامه قبول شوید. بسیاری از کسانی که برای دریافت گواهینامه رانندگی اقدام می کنند، پس از گذراندن کلاس های تئوری و آزمون ابتدایی ( سنجشی )، برای آزمون آیین نامه و آزمون شهری استرس دارند. همینجا باید به جرات اعلام کنم دیگر با انتشار نرم افزار راننده شو، هیچ استرسی نداشته باشید.

راننده شو ،جامع ترین نرم افزار رانندگی

همه ما قطعاً یک بار برای بهترشدن رانندگی خودمان از نرم افزار مدرسه رانندگی استفاده کرده ایم. اما باید دید در دنیای واقعی تا چه حد به رانندگی با خودروهای مختلف مسلط هستیم. اکثریت رانندگان زمانی که پشت فرمان یک خودرو قرار می گیرند، رانندگی را بلد هستند ولی برای آیین نامه و آزمون شهری دچار مشکل می شوند. دلیل این امر این است که فضای پراسترسی را برای خودمان در آزمون آیین نامه و شهری درست می کنیم. برای موفق شدن کافیست استرس را از خود دور کنید و این امر با نصب و اجرای نرم افزار راننده شو امکان پذیر است.

با دریافت این نرم افزار اندروید شما به راحتی می توانید خلاصه نکات مهم و ضروری آیین نامه را در چند دقیقه مرور کنید. در این نرم افزار شما می توانید تابلوها و علایم راهنمایی و رانندگی که برای همه سخت است را به آسانی بیاموزید.

 

راننده شو

از ثبت نام تا قبولی با راننده شو

در نرم افزار راننده شو ، ۲۰ سری آزمون گنجانده شده است که هر کدام از آزمون ها شامل ۳۰ سری سوال آزمون نهایی راهنمایی و رانندگی می باشد یعنی ۶۰۰ سوال مختلف به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. در تمامی آزمون ها برای شما کارنامه صادر می شود که شما می توانید عملکرد خود را مشاهده نمایید. علاوه بر این ، نرم افزار راننده شو دارای یک بخش منحصر بفرد دیگری نیز است که شامل تمامی نکات فنی، عملی، آموزش تابلوها و… است.

علاوه بر تمامی مطالب ذکر شده در بالا، باید گفت این نرم افزار به عنوان نرم افزار برگزیده کافه بازار انتخاب شده است.


ویژگی های کلیدی راننده شو :

  • آزمون های متنوع و کاملا شبیه سازی شده
  • بررسی عملکرد و پیشرفت خود
  • یادگیری بسیار آسان تابلوها
  • آموزش آیین نامه و نکات عملی و فنی

تغییرات نسخه جدید راننده شو :

  • اضافه شدن آزمون های رایگان بیشتر
  • رفع برخی مشکلات در مطالب
  • بهبود عملکرد برنامه و تغییرات جزیی

پیش نمایش

راننده شو
راننده شو
راننده شو
راننده شو
راننده شو
راننده شو
راننده شو

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8 حجم 7 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده