دیکشنری دانشجو 2

نرم افزار اندروید دیکشنری دانشجو ۲ نسخه ی ۲٫۲٫۱

نرم افزار دیکشنری دانشجو ۲ یک برنامه ی بسیار کاربردی برای بسیاری از ما محسوب می شود. امروزه خواندن متون زبان های دیگر برای دانشجویان و یا سایر مردم یک نیاز به حساب می آید، از این رو داشتن یک دیکشنری به شدت حس می شود. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. بسیار از مواقع پیش آمده است که ما قصد خواندن مطلبی را داشتیم که آن …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۳-۲۴ 4684 بار ۱ دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار دیکشنری دانشجو ۲ یک برنامه ی بسیار کاربردی برای بسیاری از ما محسوب می شود. امروزه خواندن متون زبان های دیگر برای دانشجویان و یا سایر مردم یک نیاز به حساب می آید، از این رو داشتن یک دیکشنری به شدت حس می شود. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

بسیار از مواقع پیش آمده است که ما قصد خواندن مطلبی را داشتیم که آن مطلب به زبان دیگری بوده است و یا در مواقعی در متون علمی با کلمه ای تخصصی مواجه شده ایم که پیدا کردن معنای ویژه ی آن که با آن شاخه ی علمی خاص مرتبط باشد، کمی دشوار به نظر می رسد. در این مواقع اصولا اکثر ما به فکر استفاده از یک دیکشنری و یا جست و جو در اینترنت برای یافتن معنای آن کلمه می افتیم.

معمولا دانشجو ها بیشتر با متون زبان اصلی سر و کار دارند و برای فهمیدن معنای کامل و واضح متون و یا در شرایط خوب، فهم بعضی کلمات دچار مشکل می شوند و در آن مواقع به استفاده از یک دیکشنری روی می آورند. از آنجا که امروزه تلفن های هوشمند فراگیر شده اند و نرم افزار های زیادی برای آن ها وجود دارد و همچنین این تلفن ها قابلیت های زیادی دارند ، دیکشنری های زیادی برای تلفن های هوشمند وجود دارند که از بهترین آن ها می توان به گوگل ترانسلیت اشاره کرد. نرم افزار دیکشنری دانشجو ۲ نیز یک دیکشنری بسیار کاربردی می باشد که توسط یک تیم ایرانی ساخته شده است.

قابلیت های نرم افزار دیکشنری دانشجو ۲

با ورود به نرم افزار دیکشنری دانشجو ۲ ، شما با رابط کاربری زیبایی رو به رو می شوید که می توانید آن را مطابق سلیقه ی خود نیز تغییر دهید. شما در این نرم افزار می توانید ترجمه ی کلمه ی مورد نظر خود را به زبان های دیگر مشاهده کنید، همچنین می توانید تلفظ  لهجه ی اصلی این کلمه را نیز گوش بدهید.

علاوه بر این ها شما می توانید متون مورد نظر خود را به زبان های دیگر ترجمه کنید. این نرم افزار در صورت آنلاین بودن می تواند تشخیص بدهد که زبان متن ورودی شما چیست و آن را به زبان مورد نظر خود ترجمه کند.

نرم افزار دیکشنری دانشجو ۲ یک نرم افزار و دیکشنری کاربردی به حساب می آید که قابلیت های زیادی دارد و یک نرم افزار ضروری به حساب می آید. شما می توانید نرم افزار دیکشنری دانشجو ۲ را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید دیکشنری دانشجو 2 :

  • حاوی ترجمه ی بیش از 250 هزار واژه ی تخصصی
  • ترجمه ی متون به بیش از 50 زبان دنیا
  • قابلیت شخصی سازی ظاهر برنامه
  • امکان تلفظ لغات با لهجه ی اصلی

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید دیکشنری دانشجو 2 :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید دیکشنری دانشجو 2
نرم افزار اندروید دیکشنری دانشجو 2
نرم افزار اندروید دیکشنری دانشجو 2
نرم افزار اندروید دیکشنری دانشجو 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.1 حجم 12 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • علیرضا 0 - پاسخ

    عالی است