دهکده زبان

نرم افزار اندروید دهکده زبان ورژن ۷٫۹٫۳ آموزش زبان به شیوه های مختلف

با دهکده زبان می توانید به راحتی به زبان انگلیسی مسلط شوید. زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است که اگر به آن تسلط نداشته باشید، کار با نرم افزارهای مختلف برای شما دشوار خواهد بود. نرم افزارهای مختلفی در این زمینه موجود هستند ولی باید کارایی و روش های هر نرم افزار را بررسی کرد و بهترین را انتخاب کنید. تکرار، تکرار، تکرار با دهکده زبان یکی از روش …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۳۰ 1296 بار بدون دیدگاه seyedata

با دهکده زبان می توانید به راحتی به زبان انگلیسی مسلط شوید. زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است که اگر به آن تسلط نداشته باشید، کار با نرم افزارهای مختلف برای شما دشوار خواهد بود. نرم افزارهای مختلفی در این زمینه موجود هستند ولی باید کارایی و روش های هر نرم افزار را بررسی کرد و بهترین را انتخاب کنید.

تکرار، تکرار، تکرار با دهکده زبان

یکی از روش هایی که اکثر اساتید زبان از آن استفاده می کنند، روش تکرار لغات، جملات و… است. این روش بسیار مناسبی برای به خاطرسپاری کلمات و جملات است. برای این که این روش برای شما کاربردی تر باشد، می توانید در هربار تکرار روش مطالعه را عوض کنید. به طور مثال دفعه اول سعی کنید با حداقل مراجعه به متن فارسی که در زیر متن اصلی می آید، معنا و مفهوم را درک کنید. در مرحله بعد سعی کنید اصلا به معنای فارسی رجوع نکنید. این روش پیشنهادی ما است، هر کسی برای خود یک روش مطالعه دارد.

 

دهکده زبان

 

همخوانی با صوت در دهکده زبان

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید یک سرود و یا شعری را حفظ کنید و تنها راهی که به ذهنتان می رسد، پخش سرود و یا شعر است. این دقیقاً همین همخوانی با صوت است. در همخوانی با صوت قدرت یادگیری چندین برابر می شود. در نرم افزار اندروید دهکده زبان دو روش فوق العاده یعنی همخوانی با صوت و تکرار در کنار هم قرار گرفته اند. در روش همخوانی با صوت به راحتی میتوانید کلمات را با لحن و بیان صحیح بازگو کنید چرا که نرم افزار به لحن بسیار حساس است.

نرم افزارهای مختلفی در زمینه آموزش زبان وجود دارد از جمله آن ها می توان به آموزش زبان انگلیسی کاسکو اشاره کرد. پس فرصت را از دست ندهید و هرچه زودتر دهکده زبان را از سایت محبوب یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید دهکده زبان :

  • استفاده از روش های نوین آموزشی
  • بخش لغات کامل
  • نشان دادن معنی هر کلمه با کلیک بر روی کلمه

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید دهکده زبان :

  • آپدیت جزئی
  • رفع ایرادات جزئی گزارش شده

پیش نمایش

نرم افزار اندروید دهکده زبان
نرم افزار اندروید دهکده زبان
نرم افزار اندروید دهکده زبان

دانلود باکس Download Box

نسخه v7.9.3 حجم 12 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده