دنیای شاد حیوانات

بازی اندروید کودکانه و ایرانی دنیای شاد حیوانات نسخه ۱٫۴

بازی دنیای شاد حیوانات یک بازی زیبای ایرانی در سبک آموزشی برای کودکان ایرانی می باشد. در این بازی کودکان شما با انواع حیوانات و طبیعت آشنا می شوند. بازی دنیای حیوانات یک بازی سالم و شاد برای کودکان است. این بازی با میکس صدا های موزیکال و شاد حیوانات و طبیعت کودکان شما را سرگرم می کند. مطالب آموزنده این بازی در قالب انیمیشن های زیبای حیوانات به صورت …

آنلاین ۱۳۹۵-۱۲-۰۹ 5443 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی دنیای شاد حیوانات یک بازی زیبای ایرانی در سبک آموزشی برای کودکان ایرانی می باشد. در این بازی کودکان شما با انواع حیوانات و طبیعت آشنا می شوند. بازی دنیای حیوانات یک بازی سالم و شاد برای کودکان است. این بازی با میکس صدا های موزیکال و شاد حیوانات و طبیعت کودکان شما را سرگرم می کند. مطالب آموزنده این بازی در قالب انیمیشن های زیبای حیوانات به صورت موزیکال آموزش داده می شود. اگر به بازی های کودکانه علاقه مند هستید پیشنهاد می کنیم بازی های این کدوم حیوونه و دیرین دیرین رو تجربه کنید.

بازی اندروید دنیای شاد حیوانات

دنیای شاد حیوانات

بازی دنیای شاد حیوانات یک سرگرمی مناسب برای گروه سنی کودکان می باشد. یک بازی مناسب برای سرگرم کردن بچه ها ندارید؟ بچه های شما هم بهانه بازی با موبایل را می گیرد؟  در مزرعه و جنگل با دنیایی پر از شادی حیوانات همراه شوید و این بازی زیبا را به کودکان خود هدیه دهید. بیشتر برنامه و بازی های اندروید مناسب سن کودکان نیستند و اغلب بچه ها با گوشی والدین خود بازی هایی انجام می دهند که برای گروه سنی آن ها ساخته نشده و در تربیت آن ها تاثیر منفی می گذارد.

بازی دنیای شاد حیوانات را نصب کنید و روی صدای یکی از حیوانات در بازی کلیک کنید، فقط کافیه کودک شما صدای بازی را بشنود تا مجذوب این بازی شود. بازی از دو قسمت کاملا مجزا تشکیل شده و شما با قرار دادن یک رمز به صورت عدد وارد قسمت دوم می شوید. با این کار می توانید از خرابکاری کودکان جلوگیری کنید. صدا های بازی را می توانید برای صدای آلارم گوشی انتخاب کنید و یا صدای SMS و آهنگ زنگ موبایل! این امکان نیز برای شما فراهم شده که صدا های مورد علاقه خود را برای دوستان خود ارسال کنید.

تنظیمات بازی دنیای شاد حیوانات با یک رمز دور از دسترس کودکان قرار گرفته و آن ها تنها با صفحه موزیک و اشکال حیوانات سرگرم خواهند شد. این بازی جدید با بیش از ۴ هزار نصب و امتیاز ۴٫۱ یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین بازی های ایرانی محسوب می شود که می توانید جدید ترین نسخه آن را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی دنیای شاد حیوانات :

  • آموزش اشکال و صدای حیوانات
  • انیمیشن های زیبای حیوانات
  • امنیت بالای برنامه برای جلوگیری از خرابکاری کودکان
  • یک بازی کاملا شاد و آموزنده

تغییرات نسخه جدید دنیای شاد حیوانات :

  • افزایش آیتم های رایگان
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

دنیای شاد حیوانات
دنیای شاد حیوانات
دنیای شاد حیوانات

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4 حجم 11 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده