Gear Fit 2

تصویری جدید از Gear Fit 2 سامسونگ به بیرون درز کردن

چند هفته قبل تصاویری از دستبند هوشمند آینده گییر فیت ۲ از طریق وب سایت سامسونگ به بیرون درز کرد و مدتی قبل نیز تصاویری دیگر که Gear Fit 2 را در رنگ های آبی، مشکی و صورتی نشان می داد، منتشر شد. حال به تازگی باری دیگر تصویر جدید دیگری از Gear Fit 2 منتشر شد که آن را در رنگ های مختلف و نمایش داده قابلیت های متعدد نمایش می دهد. انتظار …

۱۳۹۵-۰۳-۰۳ 553 بار بدون دیدگاه m.jahandar

چند هفته قبل تصاویری از دستبند هوشمند آینده گییر فیت ۲ از طریق وب سایت سامسونگ به بیرون درز کرد و مدتی قبل نیز تصاویری دیگر که Gear Fit 2 را در رنگ های آبی، مشکی و صورتی نشان می داد، منتشر شد.

حال به تازگی باری دیگر تصویر جدید دیگری از Gear Fit 2 منتشر شد که آن را در رنگ های مختلف و نمایش داده قابلیت های متعدد نمایش می دهد. انتظار داریم ماه آینده سامسونگ این دستبند هوشمند را معرفی و راهی بازار کند.

Gear Fit 2

Gear Fit 2

ماه گذشته گزارشاتی از کره جنوبی منتشر شد که خبر از معرفی گییر فیت ۲ در ماه ژوئن می داد. به گفته گزارشات قبل، این دستبند هوشمند دارای قابلیت های متعددی برای ردیابی فعالیت های ورزشی و تناسب اندام است. نسل اول Gear Fit با مشخصات قابل ملاحظه معرفی شد و حال نسل جدید می خواهد با ویژگی های بیشتر و جذاب نظر طرفداران را به خود جذب کند.

مشخصات Gear Fit 2:

از مشخصات این دستبند هوشمند می توان به صفحه نمایش ۱٫۸۴ اینچی  AMOLED، حافظه داخلی ۴ گیگابایتی، تراشه گرافیکی و پردازشی نسبتا مناسب اشاره داشت.

متاسفانه هیچ یک از این مشخصات تایید شده نیستند و تنها توسط گزارشات منتشر شده است، بنابراین نمی توان به آن اکتفا کرد و باید منتظر رونمایی رسمی بود.

منبع: sammobile.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده