خندوانه

دانلود نرم افزار Khandevaneh v1.7.0 برنامه خندوانه

برنامه خندوانه یکی از بهترین برنامه های صدا و سیما در چند سال اخیر است که بیننده های بسیار زیادd در سراسر کشور دارد.فصل سوم این مجموعه از ساعت ۲۳:۱۵ روز سه شنبه ۲۴ فروردین از شبکه نسیم توسط رامبد جوان به روی آنتن رفته است. یکی از اصلی ترین اسپانسرهای امسال برنامه ی خندوانه شرکت ایرانسل می باشد که در واقع این اپلیکیشن با همکاری این شرکت ساخته شده است، و …

۱۳۶۶-۰۶-۳۰ 2477 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

برنامه خندوانه یکی از بهترین برنامه های صدا و سیما در چند سال اخیر است که بیننده های بسیار زیادd در سراسر کشور دارد.فصل سوم این مجموعه از ساعت ۲۳:۱۵ روز سه شنبه ۲۴ فروردین از شبکه نسیم توسط رامبد جوان به روی آنتن رفته است.

یکی از اصلی ترین اسپانسرهای امسال برنامه ی خندوانه شرکت ایرانسل می باشد که در واقع این اپلیکیشن با همکاری این شرکت ساخته شده است، و ما امروز میخواهیم این اپلیکیشن را به شما معرفی کنیم.

خندوانه

با استفاده از نرم افزار khandevaneh علاوه بر امکاناتی مثل اطلاع از برنامه ها و مسابقات خندوانه، این امکان نیز برای شما فراهم شده است که از طریق اپ خندوانه برای شرکت در خندوانه ثبت نام کنید. با آغاز مسابقه ی جذاب ادابازی خندوانه شما می توانید از طریق این نرم افزار در مسابقات طراحی شده توسط کارشناسان برنامه شرکت کنید و امتیاز جمع آوری کنید. برنامه خندوانه سعی می کند که یک برنامه بی نقص و زیبا به بینندگان خود ارائه دهد، از این رو می توانید از هر لحظه از برنامه که مورد پسندتان است را لایک کنید.

نرم افزار خندوانه

برنامه موفق خندوانه که فصل چهارم آن نیز با موفقیت مورد قبول مردم واقع شده در فصل چهارم با مسابقات خنداننده شو و ادابازی توانست به جمع بینندگان خود اضافه کند. به همین دلیل وجود یک اپلیکیشن قدرتمند بیش از پیش احساس می شد. این برنامه مفرح و جذاب به کارگردانی رامبد جوان هر شب از شبکه نسیم به روی آنتن می رود. در این نرم افزار می توانید بازی های سرگرم کننده ی مختلفی انجام دهید و با امتیازات خود کار های خارق العاده انجام دهید.

از طریق این اپلیکیشن می توانید با دست اندر کاران برنامه و کسانی که برای این برنامه شاد زحمت می کشند آشنا شوید. شما می توانید آخرین نسخه این نرم افزار محبوب را از وب سایت جامع نرم افزار اندروید یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی خندوانه :

  • این نرم افزار شامل بخشهای طنز، پیامک، پیامکهای موضوعی ، پیامک های مناسبتی ،سخن بزرگان، ضرب المثل و داستان کوتاه است.
  • قابلیت مشاهده تصاویر و ویدئوهای پشت صحنه
  • امکان ثبت نام در نرم افزار جهت شرکت در برنامه خندوانه
  • دارای فیلد جستجوی کلمه در متن مطالب
  • دارای منویی زیبا و امکانات دیگر...
  • اضافه کردن پست ها به لیست علاه مندی

پیش نمایش

خندوانه
خندوانه

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.0 حجم 3 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده