نصب مسنجر اندروید روی کامپیوتر نصب واتس اپ و تلگرام با نرم افزار Franz

یقینا شما در طول روز حداقل یکبار به واتساپ، تلگرام یا دیگر پیام رسان ها سر می زنید. یا هنگامی که در دفتر کار خود هستید متوجه پیام های گاه و بیگاه و پراکنده در این مسنجرها می شوید. اگر این چنین است قطعا تلفن شما مانند منبعی برای اعلان های پیام رسان های مختلف است. خوشبختانه راهی برای رهایی از این مشکلات وجود دارد. با دانلود نرم افزار Franz …

۱۳۹۵-۰۷-۰۶ 3173 بار بدون دیدگاه Mr

یقینا شما در طول روز حداقل یکبار به واتساپ، تلگرام یا دیگر پیام رسان ها سر می زنید. یا هنگامی که در دفتر کار خود هستید متوجه پیام های گاه و بیگاه و پراکنده در این مسنجرها می شوید. اگر این چنین است قطعا تلفن شما مانند منبعی برای اعلان های پیام رسان های مختلف است. خوشبختانه راهی برای رهایی از این مشکلات وجود دارد. با دانلود نرم افزار Franz شما می توانید از طریق نصب مسنجر اندروید روی کامپیوتر آنها را مدیریت کنید.

 

نصب مسنجر اندروید روی کامپیوتر

نصب مسنجر اندروید روی کامپیوتر

نام این نرم افزار کاربردی نرم افزار Franz می باشد. Franz برنامه ای برای کامپیوتر است که از ۱۴ برنامه پیام رسان پشتیبانی می کند و به شما این امکان را می دهد که از طریق یک برنامه چندین پیام رسان خود را مدیریت کنید. واتساپ، تلگرام، اسکایپ و … از جمله برنامه های پیام رسانی هستند که در این برنامه قابل استفاده می باشند. البته در حال حاضر نسخه ای از این برنامه برای تلفن های همراه طراحی نشده است.

نحوه ی استفاده از پیام رسان ها در این برنامه کاملا مشابه نسخه های اصلی این پیام رسان ها هستند، اما در همین حال دارای محدودیت هایی نیز هستند. مانند امکان تماس تصویری در پیام رسان Hangouts که در Franz امکان استفاده از آن موجود نمی باشد.

ایده مطرح شده برای این برنامه ایده خوبی می باشد، به خصوص که بعد از چند روز استفاده از آن عینا شاهد آسانتر شدن مدیریت اعلان های خود می شوید. اما این تجربه زمانی کامل تر و لذت بخش تر می شود که مجبور باشید چندین ساعت در دفتر خود پشت کامپیوتر بنشینید.

در حال حاضر نسخه بتای این برنامه در دسترس می باشد که دچار مشکلاتی نیز می باشد. این برنامه نسبتا جدید می باشد و مطمئنا توسعه دهندگان این برنامه در حال کار بر روی ایجاد نسخه هایی با مشکلات کمتر و همچنین نسخه مخصوص تلفن همراه نیز می باشند. این ایده می تواند ایده ای نگران کننده برای شرکت هایی نظیر فیسبوک باشد. Franz در حال حاضر برای سیستم عامل های ویندوز، مک و لینوکس در دسترس می باشد. برای دانلود نسخه لینوکس، مک و ویندوز نرم افزار Franz می توانید به این سایت مراجعه کنید.

دانلود برنامه Franz

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده