دانرو

نرم افزار اندروید Dunro v2.6.0 دانرو

با دانرو به یک بانک اطلاعاتی راجع به مکان های مختلف دسترسی داشته باشید. شما با این نرم افزار می توانید اطلاعات بیشتری راجع به مکان های شهر خود داشته باشید و در نتیجه در مواقع لازم انتخاب بهتری خواهید داشت. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. امروزه شهر ها روز به روز بزرگ تر می شوند و مغازه ها و مکان های زیادی روزانه در سطح …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ 4392 بار ۱ دیدگاه فراز مهرآیین

با دانرو به یک بانک اطلاعاتی راجع به مکان های مختلف دسترسی داشته باشید. شما با این نرم افزار می توانید اطلاعات بیشتری راجع به مکان های شهر خود داشته باشید و در نتیجه در مواقع لازم انتخاب بهتری خواهید داشت. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه شهر ها روز به روز بزرگ تر می شوند و مغازه ها و مکان های زیادی روزانه در سطح شهر ایجاد و ساخته می شوند و یا جای آن ها تغییر می کند و به مکان دیگری منتقل می شوند. همین گستردگی و بزرگ تر شدن شهر ها باعث شلوغی بیشتر آن ها می شود، از این رو پیدا کردن جا و مکان مورد نظر در شهر ها سخت تر می شود و همچنین به یاد سپردن آن ها نیز دشوار تر از قبل می گردد. نگران نباشید، دانرو این مشکل را به خوبی حل می کند. نرم افزار های دیگر مشابهی نیز وجود دارد که از بین آن ها می توان به دیتاشهر اشاره کرد.

 

قابلیت های دانرو

این نرم افزار می تواند به شما در یافتن مکان مورد نظر شما کمک کند. دانرو این قابلیت را دارد که در اوقات فراغت شما، یک جای دنج و مناسب را به شما معرفی کند. همچنین این نرم افزار می تواند در مواقع ضروری نیز به شما کمک کند. فرض کنید بنزین ماشین شما رو به اتمام است و از نزدیک ترین پمپ بنزین خبری ندارید، با این نرم افزار می توانید نزدیک ترین پمپ بنزین را به راحتی پیدا کنید.

 

دانرو

دانرو، شبکه ی اجتماعی مکان های شهر

همانطور که گفته شد، دانرو حاوی اطلاعات جامع و مفیدی راجع به مکان های مختلف شهر از انواع متفاوت از جمله رستوران ها، مراکز گردشگری و یا خدماتی و با بسیاری دیگر می باشد، اما علاوه بر این ها، دانرو یک شبکه ی اجتماعی نیز می باشد. شما در این نرم افزار می توانید افراد متفاوت و زیادی را دنبال(follow) کنید و به آن ها درخواست دوستی بدهید. از این طریق شما می توانید آخرین مکان هایی که این افراد دیده اند و نظرات آن ها راجع به آن مکان ها را مشاهده کنید.

همچنین خود شما نیز می توانید با رفتن به جا های مختلف اطلاعات آن را در دانرو ثبت کنید و به بزرگ تر شدن دانرو کمک کنید. با این نرم افزار شما می توانید اطلاعات کوتاه ولی مفیدی راجع به مکان های مختلف را مشاهده کنید و همچنین می توانید نزدیک ترین مکان مورد نظر خود را با توجه به موقعیت فعلی خود را پیدا کنید.

نرم افزار دانرو یک بانک اطلاعاتی جامع راجع به مکان های مختلف شهر می باشد که می تواند به شما در انتخاب مکان مناسب تر کمک کند. شما می توانید دانرو را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید دانرو :

  • امکان یافتن مکان های نزدیک به موقعیت فعلی شما
  • وجود دسته های مختلفی از مکان های گوناگون
  • امکان مشاهده نظرات دیگران راجع به مکان ها متفاوت
  • امکان مشاهده آخرین اخبار راجع به مکان های شهر شما

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید دانرو :

  • طراحی و دیزاین جدید
  • اضافه شدن منوی کشویی اطلاعات کاربر
  • تغییر منوی هدایت اپلیکیشن و اضافه شدن بخش پیاده‌رو

پیش نمایش

نرم افزار اندروید دانرو
نرم افزار اندروید دانرو
نرم افزار اندروید دانرو
نرم افزار اندروید دانرو

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.6.0 حجم 17 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • مهدی 0 - پاسخ

    الان که برین تو برنامه میزان سکه تون صفره. ولی اگه با کد معرفnb6eg وارد بشین و شمارتونو ثبت کنین، بهتون ۳۰۰ سکه میده