خاک

بازی اندروید خاک نسخه ی ۱٫۰٫۳

بازی خاک یک بازی اکشن و البته ایرانی می باشد که می تواند نفس شما را در سینه حبس کند. این بازی از هیجان و گرافیک جالبی برخوردار می باشد که جذابیت بازی را چندین برابر می کند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. اصولا بازی های اکشن از هیجان بسیار بالایی برخوردار هستند و جذابیت زیادی را به بازی کننده منتقل می کنند. همین هیجان و …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۵-۰۵ 1093 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی خاک یک بازی اکشن و البته ایرانی می باشد که می تواند نفس شما را در سینه حبس کند. این بازی از هیجان و گرافیک جالبی برخوردار می باشد که جذابیت بازی را چندین برابر می کند. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

اصولا بازی های اکشن از هیجان بسیار بالایی برخوردار هستند و جذابیت زیادی را به بازی کننده منتقل می کنند. همین هیجان و جذابیت بالا باعث شده تا این گونه بازی ها طرفداران زیادی کسب کنند. به همین دلیل بازی های اکشن زیادی در دنیای اندروید وجود دارند که از بین آن ها می توان به بازی Metal Squad و Shadow Fight 3 اشاره کرد.

خوشبختانه امروزه شاهد بازی های ایرانی موفقی هستیم که روز به روز به تعداد آن ها نیز افزوده می شود. یکی از موفق ترین بازی های اندروید ایرانی Quiz of Kings می باشد. بازی خاک نیز یک بازی ایرانی می باشد که در سبک اکشن می باشد و با توجه به پتانسیل های خوب و قوی ای که این بازی دارد، انتظار می رود تا بتواند به موفقیت های زیادی برسد.

خاک

با خاک ، هیجان رهایی از اسارت را تجربه کنید

در این بازی، ۲ خبرنگار ایرانی قصد دارند جلوه های خشونت و ظلم یک گروهک تروریستی را به همگان نشان دهند و اسرار کار آنان را فاش کنند. در حین این کار، این ۲ خبرنگار گرفتار و اسیر این گروهک تروریستی می شوند، اینجاست که داستان بازی خاک شروع می شود. در این بازی شما در حین پیشروی در داستان بازی با سکانس های سینمایی مواجه می شوید که باعث جذب بیشتر شما به سمت این بازی می شود.

این بازی مملو از صحنه های اکشن می باشد و جالب است بدانید گرافیک این بازی متناسب با قدرت گرافیکی تلفن هوشمند شما تنظیم می شود، لذا گرافیک بازی خاک در تلفن های هوشمند قوی تر، چشم نواز تر خواهد بود.

در این بازی شما باید برای رهایی از اسارت کار های هیجان انگیز و اکشن زیادی انجام دهید. در بعضی مراحل شما باید ماشین سواری کنید که نحوه ی هدایت ماشین ها در این بازی بسیار جالب می باشد، در بعضی دیگر از مراحل شما باید با سلاح هایی که در اختیار دارید به مبارزه با دشمن بپردازید و در بعضی دیگر باید به صورت مخفیانه حرکت کنید.

بازی خاک با هیجان و گیم پلی زیبا و جذابی که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول کند. بی شک شما از صحنه های اکشن این بازی لذت خواهید برد. شما می توانید بازی خاک را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید خاک :

  • گرافیک انعطاف پذیر با قدرت گرافیکی تلفن همراه
  • وجود صحنه های اکشن مختلف در بازی
  • وجود صحنه های سینمایی جذاب
  • داستانی زیبا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید خاک :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید خاک
بازی اندروید خاک
بازی اندروید خاک
بازی اندروید خاک

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.3 حجم 37 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده