خانه ی ما

نرم افزار اندروید Khaneye Ma v1.5.4 خانه ما

با نرم افزار خانه ما ، درآمد و مخارج خود را مدیریت کنید. این نرم افزار را می توان یک نرم افزار حسابداری شخصی ساده دانست که می تواند کمک زیادی در مدیریت خرج و مخارج روزانه به شما بکند. نرم افزار خانه ما را می توان نرم افزار اختصاصی مسابقه ی تلویزیونی خانه ما دانست. در این مسابقه ی تلویزیونی چند خانواده با هم به رقابت می پردازند. هدف …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۸ 6678 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار خانه ما ، درآمد و مخارج خود را مدیریت کنید. این نرم افزار را می توان یک نرم افزار حسابداری شخصی ساده دانست که می تواند کمک زیادی در مدیریت خرج و مخارج روزانه به شما بکند.

نرم افزار خانه ما را می توان نرم افزار اختصاصی مسابقه ی تلویزیونی خانه ما دانست. در این مسابقه ی تلویزیونی چند خانواده با هم به رقابت می پردازند. هدف این برنامه محک زدن نحوه ی مدیریت مالی این خانواده ها می باشد. در نهایت خانواده ای که بهترین مدیریت را روی منابع مالی خود و مخارج را داشته باشد، برنده اعلام می شد.

همه ی ما، روزانه خرج هایی داریم که بعضی اوقات آنقدر این مخارج در طول روز زیاد می شوند که حساب آن از دستمان خارج می شود. این اتفاق باعث می شود که بعضی اوقات درآمد ما به دیگر مخارج ما نرسد، متاسفانه می توان گفت این اتفاق برای بیشتر ما رخ داده است. شاید اگر کمی بهتر منابع مالی خود را مدیریت می کردیم این اتفاق رخ نمی داد. نرم افزار خانه ما برای همین منظور ساخته شده است

این نرم افزار قابلیت های زیادی دارد که به سادگی می تواند شما را تبدیل به حسابدار شخصی خود بکند. این نرم افزار به خاطر کاربرد های زیادی که می تواند در زندگی روزمره ما دارد، جزو نرم افزار های کاربردی قرار می گیرد.

 

خانه ما

 

قابلیت های نرم افزار خانه ما

در نرم افزار خانه ما، شما می توانید درآمد خود را ثبت کنید. سپس شما حتما با خرج و مخارجی رو به رو خواهید شد، شما می توانید خرج هایی که در روز داشته اید را با ذکر عنوان و توضیحات ثبت کنید. همچنین شما می توانید حساب های مختلفی برای خود تعریف کنید تا درآمد ها و مخارج برای یک حساب یا حساب های متفاوت محاسبه شود.

همچنین این نرم افزار، گزارش هایی را طبق درآمد و خرج های شما در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید بر اساس آن ها برای ادامه ی زندگی خود و مدیریت مالی خود برنامه ریزی کنید.

نرم افزار خانه ما، یک نرم افزار بسیار کاربردی و حسابداری ساده می باشد. با این نرم افزار می توانید به خوبی درآمد خود را با مخارج خود مدیریت کنید. شما می توانید نرم افزار خانه ما را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید خانه ی ما :

  • محیط کاربری زیبا و استفاده راحت از آن
  • ارائه گزارش های مختلف با خوانایی بالا
  • ارائه نمودار های مختلف
  • امکان ثبت درآمد‌ها و مخارج
  • نمایش نمودار هزینه‌ها

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید خانه ی ما :

  • امکان شرکت در نظرسنجی مسابقه خانه ما از طریق اپلیکیشن

پیش نمایش

نرم افزار اندروید خانه ی ما
نرم افزار اندروید خانه ی ما
نرم افزار اندروید خانه ی ما
نرم افزار اندروید خانه ی ما

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.5.4 حجم 2 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده