حذف لایسنس بازی

آموزش حذف لایسنس بازی های اندروید

در این آموزش میخواهیم آموزش حذف لایسنس بازی های اندروید را با روشی ساده و در چند گام به شما کاربران عزیز آموزش دهیم. برخی از بازی ها برای اجرا شدن و بازی کردن نیاز به خریدن و تهیه اشتراک می باشد. در برخی موارد برای حذف لایسنس بازی پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار لاکی پچر می باشد. با گسترش اپلیکیشن و بازی های اندروید، توسعه دهندگان …

۱۳۹۶-۱۲-۰۲ 1852 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

در این آموزش میخواهیم آموزش حذف لایسنس بازی های اندروید را با روشی ساده و در چند گام به شما کاربران عزیز آموزش دهیم. برخی از بازی ها برای اجرا شدن و بازی کردن نیاز به خریدن و تهیه اشتراک می باشد. در برخی موارد برای حذف لایسنس بازی پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار لاکی پچر می باشد.

با گسترش اپلیکیشن و بازی های اندروید، توسعه دهندگان بازی ها با اراده بازی هایی با کیفیت HD و گیم پلی محبوب سعی در کسب رضایت کاربران دارند. برخی از این بازی ها نیاز به پرداخت هزینه می باشد که با این آموزش به شما کمک می کند که برای حذف لایسنس بازی های اندروید می توانید از این آموزش استفاده کنید. از آموزش حذف لایسنس بازی اندروید می توانید برای بازی هایی نظیر Dungeon Hunter 5 و Gangstar New Orleans OpenWorld استفاده کنید.

حذف لایسنس بازی

آموزش حذف لایسنس بازی

در ابتدا باید نرم افزار گذر از تحریم (ف.ی.لترشکن) را اجرا کرده و زبان دستگاه خود را به زبان انگلیسی تغیر دهید. فایل دیتای بازی را در پوشه مورد نظر کپی کنید(Android/Obb).  سپس اکانت جیمیلی که گوشی خود را به آن متصل کرده اید را از قسمت تنظیمات و حساب ها حذف می کنید. اگر اکانت جیمیل بر روی دستگاه خود ندارید، نیازی به گذارندن این مرحله نیست. در مرحله بعد یک حساب جیمیل جدید برای دستگاه خود ایجاد می کنید.

بعد از ساختن حساب گوگل، نرم افزار گوگل پلی استور را اجرا می کنید و نام بازی که می خواهید نصب کنید در قسمت جستجوی برنامه تایپ می کنید. بازی را دانلود کنید و به محض اینکه مقداری از بازی دریافت شد، دانلود بازی را متوقف کنید و فایل نصبی موجود که از سایت یزد اپلیکیشن دریافت کرده اید را نصب کنید.

در مرحله بعد بازی را اجرا کنید و بعد از مراحل آماده سازی فایل دیتا در بازی و وارد شدن به بازی (گاهی اوقات با نمایش ارور متصل نشدن به سرور بازی یا متصل نبودن دستگاه به اینترنت) نرم افزار گذر از تحریم را خاموش کنید و از بازی لذت ببرید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده