حدسان

نرم افزار اندروید hadson v1.7.1 حدسان

با نرم افزار حدسان مسابقات فوتبال در سر تا سر جهان را پیش بینی کنید و امتیاز خود را بیشتر کنید. با این نرم افزار هیجان فوتبال را بیشتر حس خواهید کرد. فوتبال یکی از پر هیجان ترین ورزش های دنیا می باشد و حتی شاید بتوان گفت محبوب ترین ورزش دنیا نیز به حساب می آید. بنابراین فوتبال طرفداران بی شماری دارد که هر کدام نیز از تیم محبوب …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۲-۳۰ 3166 بار ۲ دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار حدسان مسابقات فوتبال در سر تا سر جهان را پیش بینی کنید و امتیاز خود را بیشتر کنید. با این نرم افزار هیجان فوتبال را بیشتر حس خواهید کرد.

فوتبال یکی از پر هیجان ترین ورزش های دنیا می باشد و حتی شاید بتوان گفت محبوب ترین ورزش دنیا نیز به حساب می آید. بنابراین فوتبال طرفداران بی شماری دارد که هر کدام نیز از تیم محبوب خود حمایت می کنند و آنقدر فوتبال دیده اند که حتی تعدادی از آن ها می توانند به خوبی بعضی از نتایج را از قبل پیش بینی کنند و با دیگر هوادار ها کل کل کنند و کری بخوانند.

اپلیکیشن حدسان نیز دقیقا با تمرکز روی همین قسمت از فوتبال یعنی پیش بینی و کل کل ساخته شده است. شما می توانید با این نرم افزار نتایج مسابقات آینده را پیش بینی کنید و حتی می توانید با دیگر طرفداران تیم خود صحبت کنید و البته می توانید برای هواداران دیگر تیم ها کری بخوانید.

پیش بینی نتایج فوتبال شاید از ابتدای تاریخ فوتبال وجود داشته است، با گسترش اینترنت امکان پیش بینی اینترنتی و از طریق سایت های پیش بینی فوتبال نیز امکان پذیر شد. امروزه نیز برای تلفن های همراه نیز اپلیکیشن های مختلفی برای پیش بینی فوتبال وجود دارد که یکی از آن ها همین نرم افزار حدسان می باشد که شباهت زیادی به اپلیکیشن چند چند دارد که آن برنامه نیز به پیش بینی فوتبال اختصاص دارد، البته نا گفته نماند تفاوت هایی نیز با هم دارند.

حدسان

کارکرد نرم افزار حدسان

شما برای ورود به نرم افزار حدسان نیازی به ثبت شماره تلفن همراه خود ندارید که قبلا در اپلیکیشن های دیگر شاهد چنین امکانی نبودیم. بنابراین می توانید جداول لیگ های مختلف و ساعت پخش بازی ها را به راحتی ببینید ولی برای پیش بینی نتایج و کسب امتیاز و شرکت در قرعه کشی نیاز به ثبت شماره تلفن همراه خود دارید.

با پیش بینی نتایج شما امتیاز کسب خواهید کرد و البته اگر درست حدس زده باشید، امتیاز بیشتری نیز به دست می آورید. در قسمت پیش بینی نتایج ، امکان کل کل و کری خواندن  و البته حمایت از تیم محبوب خود نیز امکان پذیر می باشد.

با نرم افزار حدسان، شما می توانید نتایج فوتبال را پیش بینی کنید و البته می توانید به راحتی جداول لیگ های مختلف و اطلاعات متتوعی را نیز از این نرم افزار به دست آورید. شما می توانید نرم افزار حدسان را از یزد اپلیکیشن دانلود کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید حدسان :

 • امکان مشاهده جدول لیگ های مختلف
 • حاوی اطلاعات مفید راجع به تیم های متفاوت
 • امکان کری خواندن برای طرفدار های دیگر تیم ها
 • نمایش زنده نتایج

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید حدسان :

 • امکان پاسخ دادن به نظر ها
 • امکان لایک کردن نظر ها
 • زیباتر شدن آیکن برنامه
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید حدسان
نرم افزار اندروید حدسان
نرم افزار اندروید حدسان
نرم افزار اندروید حدسان

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.1 حجم 8 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۲ دیدگاه تایید شده

 • اشکان 0 - پاسخ

  سلام میشه توضیح بدید چطوری برنامه حدسان رو دانلود کنم تو هر سایتی میرم میگه بازار رو دان کن از اونجا بگیر بازرم گرفتم نشد لطفا کمک کنید

 • اکبر ارجمند 0 - پاسخ

  A