جعبه لایتنر B15

نرم افزار اندروید جعبه لایتنر B15 v8.1.1 اپلیکیشن یادگیری زبان پانزده مرحله ای

برنامه جعبه لایتنر B15 بهترین نرم افزار پانزده مرحله ای یادگیری زبان انگلیسی می باشد. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید در دستگاه اندرویدی خود به یادگیری لغات بپردازید. در دنیای امروز روش ها مختلفی برای افزایش قدرت یادگیری و مقابله با فراموشی ارائه شده است که نتیجه مطلوب و قابل قبولی داشته است. آیا به یادگیری لغات انگلیسی علاقه مند هستید؟ آیا از فراموشی لغات و …

۱۳۹۷-۰۵-۲۷ 9285 بار ۱ دیدگاه محمد پلاس

برنامه جعبه لایتنر B15 بهترین نرم افزار پانزده مرحله ای یادگیری زبان انگلیسی می باشد. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید در دستگاه اندرویدی خود به یادگیری لغات بپردازید. در دنیای امروز روش ها مختلفی برای افزایش قدرت یادگیری و مقابله با فراموشی ارائه شده است که نتیجه مطلوب و قابل قبولی داشته است. آیا به یادگیری لغات انگلیسی علاقه مند هستید؟ آیا از فراموشی لغات و کلمات خسته شده اید. نرم افزار جعبه لایتنر B15 با الگو گرفتن از جعبه لاینتر، روانشناس المانی سباستین لاینتر که انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به بلند مدت ممکن کرد، طراحی شده است.

امروزه به خاطر سپردن لغات انگلیسی کاری اسان است که هر کسی می تواند انجام دهد اما فراموش کردن آن ها در بلند مدت کاری دشوار است. فراموشی لغات انگیزه دانش آموزان و دانشجویان برای یادگیری زبان را کاهش می دهد. شاید تعداد کمی از آن ها استفاده از جعبه لاینتر را می دانند. اما ما به شما نرم افزار جعبه لایتنر B15 را پیشنهاد میکنیم. اگر به یادگیری زبان علاقه مندید می توانید از نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Learn Languages – busuu Premium نیز استفاده کنید.

 

جعبه لایتنر B15

 

با ایده دکتر لاینتر ساخت جعبه های یادگیری لاینتر در جهان شروع شد. جعبه های فیزیکی یا پلاستیکی که بر اساس اصول دکتر لاینتر یادگیری کلمات را برای دانشجویان آسان تر کرد. این جعبه ها روز به روز تغیر کردند و تبدیل به نرم افزار شدند که دسترسی کاربران را بیشتر، بهتر و تخصصی تر می کرد.

مطمئنا یادگیری کلمات انگلیسی و قواعد زبان آرزوی هر کسی است که نیاز به وقت و مطالعه می باشد. زبان انگلیسی با تکرار فراوان در ذهن ماندگار است و هر چه زودتر به حفظ شود، زودتر فراموش می شود. اپلیکیشن جعبه لایتنر B15 اولین نرم افزار ایرانی است که از اصول یادگیری دکتر لاینتر پیروی می کند. محیط کاربری برنامه جعبه لایتنر B15 کاملا فارسی می باشد که که همانند دو و سه اپلیکیشن مشابه در جهان است که بهترین امکانات را برای یادگیری زبان دارا می باشد.

نرم افزار جعبه لایتنر B15

با نصب نرم افزار جعبه لایتنر B15 در ابتدا برنامه به صورت آزمایشی برای شما اجرا می شود که شما به تعداد محدود می توانید از فلش کارت ها استفاده کنید و دسترسی شما کمتر می باشد. در نسخه آزمایشی مرحله اول و دوم برای شما فعال است که برای استفاده از دیگر بخش های برنامه جعبه لایتنر B15 باید نرم افزار را فعال سازی کنید. همچنین برای وارد کردن اطلاعات به برنامه ابتدا باید نرم افزار را فعال سازی کنید.

شما می توانید از اظلاعات خود در برنامه جعبه لایتنر B15 فایل پشتیبان تهیه کنید. برای گرفتن بکاپ از برنامه وارد برنامه شوید و گزینه گرفتن پشتیبان را انتخاب کنید تا از اطلاعات شما نسخه فایل بکاپ ایجاد شود. فایل بکاپ در حافظه داخلی دستگاه در پوشه B15 درون پوشه Backups می باشد. اگر اطلاعات شما در برنامه به دلایل مختلف حذف شوند با استفاده از گزینه برگرداندن پشتیبان، فایل بکاپی که ایجاد کرده اید را انتخاب می کنید تا تمام اطلاعات شما باز گردانده شود.

دکتر لاینتر به ۳ اصول که در انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به بلند مدت نقش دارند معتقد بود:

 • تعداد تکرار
 • بازه زمانی بین تکرار
 • با دقت تمرکز کردن بر روی واحد های اطلاعاتی که با دشواری به حافظه منتقل می شوند

جعبه لایتنر B15 با استفاده از این اصول ذهن شما را مدیریت می کند و به شما کمک می کند به راحتی هر زبانی که علاقه داشتید را یاد بگیرید.

سرفصل های موجود در برنامه جعبه لایتنر B15 شامل موارد زیر است:دوره راهنمایی

· سال اول دبیرستان
· سال دوم دبیرستان
· سال سوم دبیرستان
· دوره پیش دانشگاهی
· کتاب ۵۰۴ تافل· لغات سخت ۵۰۴
· لغات آسان ۵۰۴
· اصطلاحات هندسه
· افعال بی قاعده
· پسوند – پیشوند – ریشه کلمات
· جملات و اصطلاحات کاربردی
· جملات مکالمات آمریکایی
· درس خواندن و درک مفاهیم
· ستاره شناسی
· لغات دشوار GMAT AWA
· لغات دشوار Topnotch و Summit
· محاورات پزشکی
· مکالمات انگلیسی
MBA ·
· کامپیوتر و IT
· اقتصادی و حسابداری
· مکاتبات و اسناد
· مهندسی مکانیک
· نقشه کشی طراحی و گرافیک
· اصطلاحات حسابداری
· کنکور MBA
· فلش کارت ۱۱۰۰ تافل
· فلش کارت New Interchange Intro

این نرم افزار فوق العاده با بیش از ۱۷۰۰۰ سوال و جواب آماده یکی از کامل ترین اپلیکیشن های یادگیری زبان می باشد.

نرم افزار جعبه لایتنر B15 به صورت رایگان ارائه نشده است و برای استفاده از تمامی بخش های برنامه باید کد کاربری خریداری شده از سایت اپلیکیشن جعبه لایتنر B15 دریافت نمایید.

فعال سازی برنامه جعبه لایتنر B15

برای فعال سازی نرم افزار جعبه لایتنر B15 ابتدا به قسمت فعال سازی برنامه بروید. در این قسمت برنامه از شما درخواست کد کاربری می کند.برای دریافت کد کاربریباید نرم افزار را خریداری کنید و در مرحله پرداخت آنلاین ایمیل خود را وارد کنید. بعد از پرداخت یک ایمیل حاوی کد دستگاه و رسید بانکی برای شما ارسال می شود. وارد سایت رسمی نرم افزار جعبه لایتنر B15 شوید با وارد کردن کد دستگاه و رسید بانکی کد کاربری خود را دریافت نمایید. همچنین کسانی که از کاربران نسخه های قدیمی این نرم افزار می باشند با مراجعه به سایت نرم افزار جعبه لایتنر B15 مجددا کد کاربری را دریافت نمایید. برای فعال سازی برنامه باید به اینترنت دسترسی داشته باشید. با وارد کردن کد کاربری برنامه برای شما فعال سازی می شود. توجه داشته باشید که  از کد فعال سازی خود در ۳ دستگاه مختلف می توانید استفاده کنید، اما استفاده همزمان وجود ندارد. شما در هر روز می توانید فقط یک دستگاه جدید را فعال کنید.

نرم افزار جعبه لایتنر B15 توسط تیم Masoud Sobhi طراحی شده است که با بیش از ۵۰ هزا نصب و امتیاز ۴٫۴ یکی از محبوب ترین نرم افزار های آموزش زبان در بین فارسی زبانان می باشد. اگر به یادگیری زبان انگلیسی و دیگر زبان ها علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما نرم افزار جعبه لایتنر B15 است.


ویژگی های کلیدی نرم افزا اندروید جعبه لایتنر B15 :

 • محیط کاربری فارسی و کاملا زیبا
 • الگو برداری شده به روش لاینتر روانشناس آلمانی
 • امکان تلفظ لغات
 • دارای فرهنگ لغات گوگل
 • امکان دریافت فلش کارت درون برنامه
 • قابلیت یادگیری هر زبانی حتی زبان فارسی به انگلیسی
 • امکان فعال شدن برنامه داخل برنامه
 • قابلیت دسته بندی سوالات و گروه بندی آسان برای یادگیری بهتر
 • امکان هشدار برای یاد آوری مرور برنامه

تغییرات نسخه جدید نرم افزا اندروید جعبه لایتنر B15 :

 • رفع ایراد پیام خرید کد کاربری در صورت فعال بودن
 • رفع مشکل هنگام وارد شدن به بخش فلش کارت‌ها
 • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزا اندروید جعبه لایتنر B15
نرم افزا اندروید جعبه لایتنر B15
نرم افزا اندروید جعبه لایتنر B15
نرم افزا اندروید جعبه لایتنر B15

دانلود باکس Download Box

نسخه v8.1.1 حجم 3 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

 • کامی 2 - پاسخ

  مزخرفه