جدولانه

بازی اندروید جدولانه (جدول شرح در متن) نسخه ۲٫۰٫۴

جدولانه یک بازی فکری و سرگرم کننده می باشد. امروز قصد داریم این بازی ایرانی و مهیج را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. در این بازی شما نیاز به تایپ کردن ندارید و با جابه جایی کلمه های می توانید جواب را پیدا کنید. بازی جدولانه یک بازی فکری و سرگرم کننده است. به عبارت دیگر شما با این بازی هم سرگرم می شوید و هم اطلاعات عمومی خود …

۱۳۹۶-۰۵-۰۳ 6165 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

جدولانه یک بازی فکری و سرگرم کننده می باشد. امروز قصد داریم این بازی ایرانی و مهیج را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. در این بازی شما نیاز به تایپ کردن ندارید و با جابه جایی کلمه های می توانید جواب را پیدا کنید. بازی جدولانه یک بازی فکری و سرگرم کننده است. به عبارت دیگر شما با این بازی هم سرگرم می شوید و هم اطلاعات عمومی خود را افزایش می دهید. اگر این بازی مورد توجه شما قرار گرفت می توانید بازی کوییز آف کینگز که سبکی متفاوت و محبوبیت خاصی در بین ایرانیان دارد دا تجربه کنید.

بازی کردن با جدولانه بسیار ساده است و فقط با جابه جایی کلمه ها جواب را پیدا می کنید. دوستان خود را به این بازی سرگرم کننده دعوت کنید و آن ها را به چالش بکشانید. بازی جدول در این نسخه حجم کمتری نسبت به نسخه های قبل تر دارد و با بیش از هزاران جدول متنوع یکی از بهترین جدول های ایرانی می باشد. هر چه سریع تر بازی را شروع کنید و به همراه خانواده اطلاعات عمومی خود را افزایش دهید. با نصب این بازی از تولید کننده گان بازی های ایرانی حمایت کنید.

جدولانه

بازی جدولانه (جدول شرح در متن)

گیم پلی زیبا و سریع در این نسخه ارائه شده است و در بیشتر موارد بهبود یافته است. پرداخت درون برنامه ای در این بازی وجود دارد ولی برای شما محدودیتی ایجاد نمی کند. یعنی شما برای باز کردن مراحل قفل کلیه مراحل را باز کنید و در صورت عوض کردن یا گم شدن گوشی نیازی به پرداخت دوباره ندارید. بازی جدولانه در مارکت ها بزرگ ایرانی بیش از ۷۰ هزار نصب داشته است و یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های جدول به شمار می رود. شما می توانید آخرین نسخه این بازی چالش بر انگیز را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی جدولانه :

  • یک بازی فکری و چالش بر انگیز ایرانی
  • افزایش اطلاعات عمومی و تقویت حافظه
  • کاهش حجم برنامه و بهینه سازی های مختلف
  • قابلیت نصب، تقریبا بر روی تمامی دستگاه های اندرویدی
  • دارای حدودا 340 جدول متنوع

تغییرات نسخه جدید جدولانه :

  • افزودن جدول های جدید

پیش نمایش

جدولانه
جدولانه
جدولانه

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0.4 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده