جاده – باریاب آنلاین

نرم افزار اندروید جاده – باریاب آنلاین در جاده های کشور

رانندگان و کامیون داران می توانند با نرم افزار جاده – باریاب آنلاین درآمد خود را چند برابر کنند و به راحتی بار های متعددی بگیرند تا بتوانند درآمد بیشتری کسب کنند. با ما با معرفی این نرم افزار کاربردی همراه باشید. امروزه اپلیکیشن های کاربردی به خوبی توانسته اند جنبه های مختلف زندگی ما را تحت تاثیر قرار بدهند و در زمینه های مختلف به مردم خدمت رسانی می …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۹-۱۳ 403 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

رانندگان و کامیون داران می توانند با نرم افزار جاده – باریاب آنلاین درآمد خود را چند برابر کنند و به راحتی بار های متعددی بگیرند تا بتوانند درآمد بیشتری کسب کنند. با ما با معرفی این نرم افزار کاربردی همراه باشید.

امروزه اپلیکیشن های کاربردی به خوبی توانسته اند جنبه های مختلف زندگی ما را تحت تاثیر قرار بدهند و در زمینه های مختلف به مردم خدمت رسانی می کنند. خوشبختانه تعداد نرم افزار های بومی و ایرانی کاربردی نیز کم نمی باشد و شاهد نرم افزار های ایرانی کاربردی زیادی هستیم که هر کدام به نوعی به مردم خدمت رسانی می کنند. در این میان نرم افزار های فعال در حوزه حمل و نقل بیشتر به چشم می آیند که از بین آن ها می توان به اپلیکیشن کارپینو اشاره کرد. نرم افزار جاده – باریاب آنلاین نیز یکی از همین اپلیکیشن های فعال در حوزه ی حمل و نقل می باشد.

روزانه بار های زیادی در سطح کشور جا به جا می شود و کامیون داران زیادی برای حمل این بار ها زحمت می کشند و از این طریق درآمد کسب می کنند. همواره بار گرفتن برای مسیر برگشت یکی از مشکلات و معضلات کامیون داران می باشد. مسلما اگر کامیون داران بتوانند برای مسیر برگشت خود نیز باری را جا به جا کنند، درآمد بیشتری خواهند داشت. اپلیکیشن جاده – باریاب آنلاین به راحتی می تواند این مشکل را برطرف کند.

علاوه بر اپلیکیشن جاده – باریاب آنلاین ، رانندگان خودرو های سواری می توانند با نرم افزار اسنپ رانندگان با انجام سفر های درون شهری، درآمد کسب کنند.

 

جاده – باریاب آنلاین

با جاده – باریاب آنلاین به راحتی بار برگشت خود را رزرو کنید

همانطور که گفته شد، پیدا کردن بار برای مسیر برگشت برای کامیون داران، امری دشوار محسوب می شود در شرایطی که همه ی آن ها تمایل دارند تا باری برای مسیر برگشت خود داشته باشند. در نرم افزار جاده – باریاب آنلاین کامیون داران می توانند برای مسیر برگشت خود از زمان قبول بار رفت، به راحتی بار رزرو کنند. این چنین مسیر برگشت را خالی بر نخواهند گشت. همچنین رانندگان می توان از نزدیک ترین بار های نزدیک خود باخبر شوند.

علاوه بر این، با قبول بار از طریق نرم افزار جاده – باریاب آنلاین، واسطه های بین صاحبان بار و رانندگان حذف می شوند و رانندگان از پرداخت کمیسیون های اضافی خلاص می شوند.

نرم افزار جاده – باریاب آنلاین می تواند کمک بزرگی به رانندگان و کامیون داران فعال در سطح کشور برای بارگیری کنند که قطعا افزایش درآمد آن ها را در پی خواهد داشت. شما می توانید این نرم افزار را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید جاده - باریاب آنلاین :

  • امکان رزرو بار برگشت
  • حذف کمیسیون واسطه ها
  • مشاهده اطلاعات دقیق در مورد بار ها
  • امکان جست و جو بار بر حسب مکان یا نوع کامیون مورد نیاز

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید جاده - باریاب آنلاین :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید جاده - باریاب آنلاین
نرم افزار اندروید جاده - باریاب آنلاین
نرم افزار اندروید جاده - باریاب آنلاین
نرم افزار اندروید جاده - باریاب آنلاین

دانلود باکس Download Box

نسخه v8.0.2 حجم 4 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده