تقویم 96

نرم افزار اندروید تقویم ۹۶ نسخه ی ۱۰٫۱٫۲

با نرم افزار تقویم ۹۶ می توانید از تقویم هجری شمسی روی تلفن همراه خود لذت ببرید. همچنین این نرم افزار قابلیت های ویژه ای دارد که باعث می شود این نرم افزار یک تقویم کامل برای شما به حساب بیاید. نبود تقویم شمسی روی تلفن های همراه، مخصوصا تلفن های هوشمند، همیشه برای ما که به طور روزمره با تقویم شمسی سر و کار داشتیم، یک مشکل بزرگ و …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۱-۱۵ 5010 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار تقویم ۹۶ می توانید از تقویم هجری شمسی روی تلفن همراه خود لذت ببرید. همچنین این نرم افزار قابلیت های ویژه ای دارد که باعث می شود این نرم افزار یک تقویم کامل برای شما به حساب بیاید.

نبود تقویم شمسی روی تلفن های همراه، مخصوصا تلفن های هوشمند، همیشه برای ما که به طور روزمره با تقویم شمسی سر و کار داشتیم، یک مشکل بزرگ و اذیت کننده محسوب می شد. اکنون نرم افزار تقویم ۹۶ این مشکل را برای شما حل کرده است، البته نرم افزار های دیگری نیز وجود دارد که از بین آن ها می توان به Persian Calendar اشاره کرد.

بعضی اوقات پیش می آید که ما تاریخ روز فعلی را فراموش کرده ایم و یا قصد داریم بدانیم که فلان تاریخ چه مناسبتی دارد، اگر در این مواقع به تقویم شمسی دسترسی نداشته باشیم، با مشکل مواجه می شویم. نرم افزار تقویم ۹۶ را استودیوی neginstudio ساخته تا با این مشکلات رو به رو نشویم و همچنین از دیگر امکانات این نرم افزار نیز استفاده کنیم.

تقویم 96

امکانات نرم افزار تقویم ۹۶

همانطور که گفته شد، با این نرم افزار شما می توانید تقویم هجری شمسی را روی تلفن هوشمند خود داشته باشید و از مناسبت های رسمی و مذهبی نیز مطلع باشید. این اپلیکیشن امکانات دیگری نیز دارد که یکی از مهمترین آن ها امکان تبدیل تاریخ ها به هم می باشد. با نرم افزار تقویم ۹۶ شما می توانید تاریخ های مختلف از قبیل میلادی، شمسی و قمری را به هم تبدیل کنید که یک قابلیت پر کاربرد به حساب می آید. علاوه بر این مشاهده اوقات شرعی درون امکان پذیر می باشد.

همچنین درون این نرم افزار یک قطب نما قرار گرفته که می تواند بسیار جالب باشد و همچنین در بعضی مواقع به شما کمک کند. علاوه بر این، شما می توانید از قبله نمای این نرم افزار نیز استفاده کنید.

نرم افزار تقویم ۹۶ یک تقویم کامل به حساب می آید. این نرم افزار امکانات پر کاربردی دارد که در هر تلفن همراهی به آن نیاز داریم. شما می توانید نرم افزار تقویم ۹۶ را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید تقویم 96 :

  • ظاهری زیبا
  • امکان تبدیل تاریخ های میلادی، شمسی و قمری به یکدیگر
  • دارای قطب نما و قبله نما
  • حاوی مناسبت های رسمی و مذهبی

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید تقویم 96 :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید تقویم 96
نرم افزار اندروید تقویم 96
نرم افزار اندروید تقویم 96

دانلود باکس Download Box

نسخه v10.1.2 حجم 1.9 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده