تغییر صدای حرفه ای

نرم افزار اندروید تغییر صدای حرفه ای نسخه ی ۱٫۷

تغییر صدای حرفه ای می تواند اوقات مفرح و خاطره انگیزی را برای شما ایجاد کند. این نرم افزار می تواند صدای شما را به شکل های گوناگون تغییر دهد طوری که از آن لذت ببرید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. گاهی اوقات ما بی حوصله هستیم و به یک تنوع نیاز داریم. با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری بر این باورند که بشر بیشتر تنها می شود …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۷-۰۱ 908 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

تغییر صدای حرفه ای می تواند اوقات مفرح و خاطره انگیزی را برای شما ایجاد کند. این نرم افزار می تواند صدای شما را به شکل های گوناگون تغییر دهد طوری که از آن لذت ببرید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

گاهی اوقات ما بی حوصله هستیم و به یک تنوع نیاز داریم. با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری بر این باورند که بشر بیشتر تنها می شود و ارتباطات جمعی با فراگیر شدن تکنولوژی در حال از بین رفتن می باشد. با وجود این مباحث، گاهی اوقات همین تکنولوژی می تواند باعث بهبود حال ما شود و ما را از بی حوصلگی و خستگی روزمره دور کند. نرم افزار تغییر صدای حرفه ای با تکنولوژی قصد چنین کاری دارد.

امروزه دیگر همه ی گوشی ها قابلیت ضبط صدا را دارند و شما می توانید صدای خود و یا دیگران را با تلفن خود ضبط کنید، البته نا گفته نماند نرم افزار های تخصصی ضبط صدا نیز وجود دارند که از بین آن ها می توان به SoundSnip اشاره کرد که شما می توانید در اینجا آموزش کار با این نرم افزار حرفه ای را مشاهده نمایید. به هر حال، گاهی اوقات صدا های ضبط شده می توانند در آینده به نوعی خاطره برای شما تبدیل شوند.

تغییر صدای حرفه ای

با تغییر صدای حرفه ای ، صدای خود را به طور جالبی ضبط نمایید

همانطور که از اسم این نرم افزار پیداست، شما می توانید با این نرم افزار صدای خود را به شکل متفاوتی ضبط نمایید. در ابتدای کار با نرم افزار تغییر صدای حرفه ای شما می بایست صدای خود را ضبط نمایید. رابط کاربری این نرم افزار آنقدر زیبا می باشد که استفاده از آن را بسیار راحت می کند. بعد از این کار شما می توانید روی صدای خود افکت گذاری کنید.

با اپلیکیشن تغییر صدای حرفه ای شما می توانید جلوه های مختلفی روی صدای ضبط شده ی خود اعمال نمایید. بعد از ضبط صدای خود می توانید لیست این جلوه ها و افکت ها را مشاهده نمایید و آن ها را روی صدای خود اعمال کنید. با اعمال این افکت ها، صدای شما به شکل جالبی تغییر خواهد کرد و جنبه ی یک تفریح به خود می گیرد. همچنین شما می توانید صداهای ویرایش شده ی خود را نیز به اشتراک بگذارید.

نرم افزار تغییر صدای حرفه ای یک نرم افزار با قابلیت های زیاد می باشد که می تواند صدا های شما را ویرایش کند و افکت ها و جلوه های مختلفی روی آن ها اعمال کند. شما می توانید نرم افزار تغییر صدای حرفه ای را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید تغییر صدای حرفه ای :

  • رابط کاربری زیبا
  • امکان ضبط صدا
  • وجود فیلتر ها و جلوه های مختلف برای ویرایش صدای شما
  • امکان اشتراک گذاری صدای تغییر یافته ی خود در شبکه های اجتماعی

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید تغییر صدای حرفه ای :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید تغییر صدای حرفه ای
نرم افزار اندروید تغییر صدای حرفه ای
نرم افزار اندروید تغییر صدای حرفه ای

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7 حجم 3 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده