ترب

نرم افزار اندروید ترب بهترین قیمت بازار نسخه ۰٫۱۶٫۱٫۲

با نرم افزار ترب هیچ تخفیفی را از دست ندهید. این نرم افزار همواره بهترین تخفیف ها را به شما اطلاع می دهد ، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که همواره با ارزان ترین قیمت ممکن، محصول خود را خریده اید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. با گسترش اینترنت و فراگیر شدن آن، آهسته آهسته فروشگاه های اینترنتی روی کار آمدند و توانستند به سرعت …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۳۰ 1450 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار ترب هیچ تخفیفی را از دست ندهید. این نرم افزار همواره بهترین تخفیف ها را به شما اطلاع می دهد ، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که همواره با ارزان ترین قیمت ممکن، محصول خود را خریده اید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

با گسترش اینترنت و فراگیر شدن آن، آهسته آهسته فروشگاه های اینترنتی روی کار آمدند و توانستند به سرعت رشد کنند و جای خود را در دل مردم پیدا کنند. این فروشگاه ها به خوبی توانستند پیشرفت کنند و البته با خرید از فروشگاه های اینترنتی شما در وقت صرفه جویی بزرگی می کردید. از طرفی در این فروشگاه ها در برخی مواقع تخفیف هایی در نظر گرفته می شود که به شدت مورد استقبال هواداران قرار می گیرد. از فروشگاه های اینترنتی معتبر می توان به digikala و فروشگاه yazdapk اشاره کرد.

همانطور که گفته شد، بعضی اوقات فروشگاه ها تخفیف هایی ارائه می دهند که از دست دادن آن ها می تواند حسرت بزرگی به همراه داشته باشد. با اپلیکیشن ترب شما می توانید به موقع از این تخفیف ها با خبر شوید. ترب هم اکنون حدود ۱۰۰ فروشگاه اینترنتی را مد نظر قرار دارد و شما را از تخفیف آن ها با خبر می کند.

 

ترب

 

ترب چگونه کار می کند؟

همانطور که گفته شد، با این نرم افزار شما را از تخفیف های موجود در فروشگاه های اینترنتی با خبر می کند. کالا ها و محصولات زیادی در فروشگاه های اینترنتی روزانه تخفیف می خورند که اگر به موقع از آن ها با خبر شوید، به احتمال زیاد می توانید از آن ها استفاده کنید. نرم افزار ترب می تواند شما را به موقع از این تخفیف ها با خبر کند.

با توجه به مطالب گفته شده، نمی توان نرم افزار ترب را یک فروشگاه دانست. ترب فقط یک رابط بین فروشگاه های اینترنتی و مشتریان می باشد که می تواند به خوبی مشتریان را از تخفیف هایی که در فروشگاه ها اعمال می شود، با خبر کند. این تخفیف ها توسط فروشگاه داران و یا تیم ترب ثبت می شود، با این شرایط شما هیچ تخفیفی را از دست نخواهید داد.

با نرم افزار ترب شما می توانید از آخرین تخفیف های فروشگاه های معتبر با خبر شوید و هیچ تخفیفی را از دست نخواهید داد. شما می توانید نرم افزار ترب را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید ترب :

  • نمایش تخفیف فروشگاه های اینترنتی
  • زیر نظر داشتن حدود 100 فروشگاه برای با خبر شدن از تخفیف های آن ها
  • امکان جست و جو در بین محصولات
  • دارای دسته بندی‌های مختلف
  • امکان مشاهده نمودار قیمت

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید ترب :

  • اضافه شدن دسته‌بندی خودرو
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید ترب
نرم افزار اندروید ترب
نرم افزار اندروید ترب

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.16.1.2 حجم 4 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده