تخفیفان

نرم افزار اندروید تخفیفان – آگاهی و استفاده راحت تر از تخفیف های موجود نسخه ۲٫۳٫۱۱

با نرم افزار تخفیفان از تخفیف های جالب و البته نزدیک خود با خبر شوید و به راحتی و در اسرع وقت از آن ها استفاده کنید و دیگر نگران از دست دادن آن ها نباشید. با ما با معرفی این اپلیکیشن همراه باشید. تخفیف از آن دسته مواردی می باشد که هر ایرانی آن را دوست دارد و همواره دنبال تخفیف های جدید تر و البته بیشتر هستیم. از …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۳۰ 316 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار تخفیفان از تخفیف های جالب و البته نزدیک خود با خبر شوید و به راحتی و در اسرع وقت از آن ها استفاده کنید و دیگر نگران از دست دادن آن ها نباشید. با ما با معرفی این اپلیکیشن همراه باشید.

تخفیف از آن دسته مواردی می باشد که هر ایرانی آن را دوست دارد و همواره دنبال تخفیف های جدید تر و البته بیشتر هستیم. از این رو اپلیکیشن هایی وجود دارند که سعی می کنند تخفیف های جدید را به ما اطلاع رسانی کنند تا در صورت تمایل سریع تر از آن ها استفاده کنیم. تخفیفان نیز یکی از همین اپلیکیشن ها می باشد که در آن می توانید به راحتی تخفیف های اخیر را بررسی کنید و از آن ها استفاده کنید. اگر به تخفیف علاقه ی خاصی دارید و پیگیر آن ها هستید، مسلما نرم افزار ترب نیز می تواند برای شما جالب باشد.

در تخفیفان می توانید هر نوع تخفیفی را به راحتی پیدا کنید. وجود دسته بندی های مختلف در این نرم افزار باعث می شود تا بتوانید در هر زمینه ای مانند فرهنگی، ورزشی، بهداشتی، تفریحی و … تخفیف های مورد علاقه ی خود را پیدا کنید. این چنین می توانید از بلیط تئاتر، سینما، سانس استخر، هتل، رستوران و خیلی موارد دیگر را با تخفیف های مناسبی استفاده کنید.

 

تخفیفان

 

با تخفیفان به راحتی تخفیف بگیرید

همانطور که گفته شد، با تخفیفان می توانید به راحتی از تخفیف در موضوعات مختلف استفاده کنید. در این اپلیکیشن علاوه بر اینکه می توانید تخفیف های مختلف را در موضوعات گوناگون مشاهده کنید، می توانید با فعال کردن موقعیت مکانی خود، تخفیف های اطراف خود را مشاهده کنید و در صورت تمایل از آن ها استفاده کنید.

وقتی وارد تخفیفی در اپلیکیشن تخفیفان می شوید، ابتدا توضیحات و اطلاعات جامعی را در مورد آن تخفیف به شما داده می شود. علاوه بر این، مدت زمان استفاده از تخفیف مورد نظر نیز اعلام می شود تا بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید. همچنین برای بعضی تخفیف های محل متفاوت سیستم مسیریابی وجود دارد که از طریق آن راحت تر می توانید به محل مورد نظر خود برسید.

در آخر نیز می توانید در تخفیفان تخفیف مورد نظر خود را خریداری نمایید که بعد از خرید اطلاعات شما و شماره پیگیری شما در رسیدی درج می شود که آن رسید در پروفایل شما ثبت می شود که هنگام مراجعه به مکان مورد نظر می توانید با ارائه آن به راحتی از تخفیف خود استفاده کنید.

با نرم افزار تخفیفان به راحتی می توانید تخفیف های مختلفی در موضوعات گوناگونی را پیدا کنید که به راحتی نیز می توانید آن ها را خریداری و رزرو کنید. شما می توانید این نرم افزار را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید تخفیفان :

  • وجود تخفیف های مختلف در موضوعات گوناگون
  • امکان مشاهده تخفیف ها بر اساس موقعیت مکانی
  • خرید آسان و امن و ثبت رسید خرید در پروفایل شما

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید تخفیفان :

  • بهبود عملکرد نقشه و مسیریابی
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید تخفیفان
نرم افزار اندروید تخفیفان
نرم افزار اندروید تخفیفان

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.3.11 حجم 9 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده