تام دونده طلایی

بازی اندروید Talking Tom Gold Run v2.7.5.25 تام دونده طلایی

بازی تام دونده طلایی که تا بی نهایت ادامه پیدا خواهد کرد. سبک این بازی بسیار برای شما آشنا می باشد و با توجه به شخصیت و گرافیک جذاب این بازی، می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.   حتما تام را به خاطر دارید، گربه ای که توانسته بود، مدتی به خوبی در دنیای اندروید سر و صدا به …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۲۴ 4721 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی تام دونده طلایی که تا بی نهایت ادامه پیدا خواهد کرد. سبک این بازی بسیار برای شما آشنا می باشد و با توجه به شخصیت و گرافیک جذاب این بازی، می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

 

حتما تام را به خاطر دارید، گربه ای که توانسته بود، مدتی به خوبی در دنیای اندروید سر و صدا به پا کند. تام قبلا در بازی My Talking Tom وارد دنیای اندروید شد و توانست طرفداران زیادی برای خود جمع کند. این بار تام در را  قالب بازی جدیدی خواهید دید. تام این بار در بازی تام دونده طلایی دیده می شود و قصد دارد بار دیگر طرفداران بیشتری را جذب کند.

سبک بازی تام دونده طلایی برای ما بسیار آشنا می باشد. این بازی از آن دسته بازی ها می باشد که تمامی ندارد و بازی تا بی نهایت و تا موقعی که شما بازی را نبازید، ادامه خواهد داشت. در واقع می توان گفت این بازی در سبک رانر (Runner) می باشد. در این بازی نیز مانند بازی های دیگر در این سبک، شما باید از موانع رد شوید. از دیگر بازی های فوق معروف در این سبک می توان به بازی Subway Surfers اشاره کرد.

بازی تام دونده طلایی را استودیو بازی سازی outfit7 ساخته است. این استودیو یکی از استودیو های معروف بازی سازی می باشد و در گوگل پلی بین استودیو های برتر بازی سازی قرار گرفته است. این استودیو همچنین بازی Swamp Attack و بازی های موفق دیگری نیز ساخته است.

تام دونده طلایی

داستان بازی تام دونده طلایی

در این بازی، دزدی طلا های تام را دزدیده است. شما باید به دنبال او بدوید تا بتوانید طلا های خود را پس بگیرید. در این میان شما باید از موانع دوری کنید. موانعی که به سمت شما می آیند ممکن است ماشین و دیگر اجسام باشد که باید از آن ها دوری کنید.

هرچه در این بازی پیش بروید، شما می توانید شخصیت های دیگری نیز آزاد کنید تا بتوانید با آن ها به راه خود ادامه دهید. با اینکه این بازی پایانی ندارد اما تغییر در شرایط محیط باعث می شود تا یکنواختی را حس نکنید. به عنوان مثال شما در این بازی از میان تونل ها عبور خواهید کرد.

بازی تام دونده طلایی یک بازی جذاب با شخصیت و سبکی آشنا می باشد که می تواند محبوبیت این بازی را از قبل تضمین کند. شما می توانید بازی تام دونده طلایی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید تام دونده طلایی :

  • بازی با تام سخنگو
  • وجود شخصیت های مختلف دیگر
  • گرافیکی زیبا
  • گیم پلی آسان و روان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید تام دونده طلایی :

  • چالش جدید: گل بزنید تا پاداش بیشتری به دست آورید!
  • فوتبال تام: شانس قهرمانی را تصرف کنید
  • دزد را خارج از شهر دنبال کنید!
  • بهبود عملکرد و بهینه سازی
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید تام دونده طلایی
بازی اندروید تام دونده طلایی
بازی اندروید تام دونده طلایی

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.7.5.25 حجم 71 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده