بقالی

بازی اندروید بقالی نسخه ی ۱۰۲۴

بازی بقالی یک بازی ایرانی می باشد که کاملا و به خوبی توانسته با فرهنگ ایرانی ارتباط برقرار کند. همین نزدیکی با فرهنگ در کنار گیم پلی زیبا و گرافیکی دوست داشتنی می تواند این بازی را به یک بازی جذاب تبدیل کند. با ما، با معرفی این بازی همراه باشید. دنیای بازی ها روز به روز در حال پیشرفت می باشد و می توان گفت بازی ها به نوعی …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ 1585 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی بقالی یک بازی ایرانی می باشد که کاملا و به خوبی توانسته با فرهنگ ایرانی ارتباط برقرار کند. همین نزدیکی با فرهنگ در کنار گیم پلی زیبا و گرافیکی دوست داشتنی می تواند این بازی را به یک بازی جذاب تبدیل کند. با ما، با معرفی این بازی همراه باشید.

دنیای بازی ها روز به روز در حال پیشرفت می باشد و می توان گفت بازی ها به نوعی تبدیل به یک صنعت شده اند. خوشبختانه کشور ما نیز اخیرا توانسته وارد این صنعت شود و شاهد بازی های خوبی هستیم که توسط جوانان ایرانی نیز تولید شده اند، از بین بازی های ایرانی موفق می توان به بازی های Quiz of Kings و دیرین دیرین اشاره کرد. بازی بقالی نیز یک بازی کاملا ایرانی می باشد که با توجه به پتانسیل هایی که دارد، انتظار می رود بتواند موفقیت های زیادی کسب کند.

بازی بقالی را استودیو بازی سازی ایرانی گلیم گیمز ۲ ساخته است. این استودیو اخیرا توانسته بازی هایی متعددی تولید کند که در همه ی آن ها گرافیکی جالب و دوست داشتنی و در عین حال ساده به چشم می خورد. بازی بقالی نیز به همین شکل ساخته شده است طوری که شما از دیدن صحنه های آن لذت خواهید برد.

بقالی

با بقالی ، یک مغازه را مدیریت کنید

سوپر مارکت های کوچک یا همان بقالی ها از قدیم در ایران وجود داشته اند و همه ی ما با آن ها سر و کار داشته ایم و تعداد زیادی از آن ها را در سطح شهر می بینیم. در این بازی نیز شما باید همچین مغازه ای را مدیریت کنید. در واقع شما صاحب یک بقالی هستید و باید مشتریان خود را راضی نگه دارید.

در این بازی، بعضی از مشتری ها صبر کمتری دارند و باید زودتر پاسخگوی آن ها باشید. همچنین شما باید جنس خواسته شده ی مشتری را تحویل بدهید و باقی مانده ی پول او را پس بدهید. این فرایند باید به سرعت طی شود چون شما در این بازی محدودیت زمانی دارید.

علاوه بر این ها، شما می توانید محصولات موجود در مغازه ی خود را بهبود ببخشید تا پول بیشتری کسب کنید. همچنین شما می توانید فروشنده های مختلفی استخدام کنید که هر کدام خصوصیات مختلفی دارند و به نوعی می توانند در قسمتی به شما کمک کنند. بازی بقالی یک بازی ایرانی خالص می باشد که کاملا متناسب با فرهنگ ایران می باشد و با توجه به گرافیک و گیم پلی که دارد می تواند طرفداران زیادی کسب کند. شما می توانید بازی بقالی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید بقالی :

  • گیم پلی زیبا و روان
  • گرافیکی دوست داشتنی
  • وجود شخصیت های مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید بقالی :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید بقالی
بازی اندروید بقالی
بازی اندروید بقالی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1024 حجم 48 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده