باهم

شبکه اجتماعی باهم نسخه ی ۸٫۶٫۲

نرم افزار باهم یک شبکه ی اجتماعی ایرانی می باشد. با این نرم افزار شما می توانید با هزاران کاربر ایرانی در ارتباط باشید و پست های مختلفی را ببینید و همچنین می توانید با کاربران مختلف نیز چت کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. امروزه شبکه های اجتماعی از همیشه فراگیر تر شده اند. هم اکنون افراد بیشتری از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۷-۱۱ 4188 بار ۳ دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار باهم یک شبکه ی اجتماعی ایرانی می باشد. با این نرم افزار شما می توانید با هزاران کاربر ایرانی در ارتباط باشید و پست های مختلفی را ببینید و همچنین می توانید با کاربران مختلف نیز چت کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه شبکه های اجتماعی از همیشه فراگیر تر شده اند. هم اکنون افراد بیشتری از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و روزانه عکس ها و فیلم ی زیادی برای به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ثبت می شوند. افراد زیادی از طریق شبکه های اجتماعی باهم در ارتباط هستند و می توانند عکس و پست های مختلف یکدیگر را ببینید. یکی از شبکه های اجتماعی که امروزه بسیار فراگیر شده است، اینستاگرام می باشد. نرم افزار باهم  نیز یک شبکه ی اجتماعی کاملا ایرانی می باشد که از امکانات خاصی بهره می برد که برای پیشرفت نیاز به حمایت ما، ایرانی ها ، دارد.

بسیاری از ویژگی هایی را که شبکه های اجتماعی امروزه از آن ها بهره می برند، در باهم نیز وجود دارد که می تواند تشویق کننده و عامل جذب کاربران ایرانی به این اپلیکیشن باشد. در حال حاضر بیش از ۶۰ هزار پست روزانه در باهم ایجاد می شود که می تواند شروعی برای موفقیت باشد. این نرم افزار را استودیوی Zero Team ساخته است. این استودیو در گذشته نیز نرم افزار هایی ساخته است که تجربیات آن در ساخت شبکه اجتماعی با هم بسیار مفید به نظر می رسد.

با هم

شبکه ی اجتماعی باهم ، در مقابل با سایر شبکه اجتماعی معروف

همانطور که گفته شد، در این نرم افزار نیز تمامی امکانات سایر شبکه های اجتماعی نیز به چشم می خورد، علاوه بر این ها امکانات یک مسنجر حرفه ای نیز در باهم به چشم می خورد. در این شبکه ی اجتماعی شما می توانید پست های مختلف با تگ های گوناگون را ببینید.

همچنین می توانید با کاربران دیگر چت بکنید و یا در گروه های مختلف شرکت کنید. علاوه بر این ها، وجود بیش از ۱۰ هزار کانال ایرانی می تواند یک ویژگی خوب محسوب شود که می تواند اوقات فراغت خود را با آن ها به بهترین شکل پر کنید.

شبکه ی اجتماعی باهم یک شبکه ی اجتماعی بومی می باشد که از امکانات خوبی بهره می برد و به نوعی یک مسنجر قوی نیز به حساب می آید. شما می توانید نرم افزار با هم را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید با هم نسخه ی 8.4.5 :

 • وجود استیکر های مختلف
 • امکان چت با دیگر افراد
 • وجود بیش از 10 هزار کانال ایرانی
 • به اشتراک گذاری بیش از 60 هزار پست در روز توسط افراد مختلف

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید با هم نسخه ی 8.4.5 :

 • اضافه شدن امکان حذف اکانت
 • اضافه شدن وضعیت آنلاینی یا آفلاینی افراد
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید با هم نسخه ی 8.4.5
نرم افزار اندروید با هم نسخه ی 8.4.5
نرم افزار اندروید با هم نسخه ی 8.4.5
نرم افزار اندروید با هم نسخه ی 8.4.5

دانلود باکس Download Box

نسخه v8.4.5 حجم 6 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۳ دیدگاه تایید شده

 • میلاد رونقی 0 - پاسخ

  سلام

  لطفا فایل APK شبکه اجتماعی پاتوق رو هم برای دانلود قرار بدید:

  https://cafebazaar.ir/app/com.mnhaami.pasaj/?l=fa

  • جهانبخش 0 - پاسخ

   سلام
   حتماً، ممنون بابت معرفی این نرم افزار خوب ایرانی

 • نرگس 1 - پاسخ

  با این کد معرف هنگام ثبت نام ۵۰۰سکه رایگان دریافت کنید

  کد معرف:۲۵۸۰۰