بام بانک ملی

نرم افزار اندروید Bam vN 2.4 بام بانک ملی

با نرم افزار بام بانک ملی می توانید به راحتی امور بانکی خود را در کم ترین زمان ممکن انجام دهید. با این نرم افزار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید. انجام امور بانکی در گذشته بسیار زمان گیر بود و حتی گاهی اوقات نیز باعث سر درگمی و عصبانیت شما می شد. با گسترش اینترنت و به کار گیری آن توسط بانک های مختلف، انتظار می رفت …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۰ 2628 بار ۲ دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار بام بانک ملی می توانید به راحتی امور بانکی خود را در کم ترین زمان ممکن انجام دهید. با این نرم افزار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید.

انجام امور بانکی در گذشته بسیار زمان گیر بود و حتی گاهی اوقات نیز باعث سر درگمی و عصبانیت شما می شد. با گسترش اینترنت و به کار گیری آن توسط بانک های مختلف، انتظار می رفت تا انجام امور بانکی نیز ساده شد. بنابراین بانک ها به فکر استفاده از اینترنت و البته تلفن های هوشمند برای انجام امور بانکی افتادند. با استفاده از اینترنت و تلفن هوشمند شما می توانستید در هر کجا و هر زمان که هستید، بدون در صف ماندن کار بانکی خود را انجام دهید، بنابراین مسلما شما وقت زیادی را ذخیره خواهید کرد. از این نرم افزار های بانکی را می توان جزو نرم افزار های کاربردی دانست.

نرم افزار بام بانک ملی نیز دقیقا برای همین منظور ساخته شده که بتواند انجام امور بانکی را برای شما سریع تر و راحت تر بکند. بام یا همان بانکداری الکترونیکی ملی خدمات زیادی در اختیار شما قرار می دهد.

 

بام بانک ملی

 

خدمات نرم افزار بام بانک ملی

همانطور که گفته شد، با این نرم افزار شما می توانید امور بانکی را ساده و سریع تر انجام بدهید. در ابتدا شما باید یک حساب یا یک کارت بانک ملی برای این نرم افزار تعریف کنید. سپس شما می توانید از خدمات متفاوتی استفاده کنید. شما می توانید در هر کجا که هستید، کارت به کارت کنید و یا موجودی خود را چک کنید. همچنین شما می توانید قبض های خود را با این نرم افزار پرداخت کنید.

علاوه بر این ها، شما می توانید برای سیم کارت خود شارژ بخرید، همچنین می توانید ۱۰ گردش آخر حساب خود را مشاهده کنید. یکی از قابلیت های جالب این نرم افزار، امکان پیدا کردن شعبه های نزدیک به شما می باشد. علاوه بر این شما می توانید با استفاده از این نرم افزار، به سرعت مفقودی کارت خود را گزارش کنید.

با نرم افزار بام بانک ملی می توانید به راحتی امور بانکی خود را انجام دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید. شما می توانید نرم افزار اندروید بام بانک ملی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید بام بانک ملی :

 • کارایی بالا
 • ارائه خدماتی متفاوت
 • استفاده ای آسان
 • امکان طبقه بندی تراکنشها
 • شناسایی هوشمند نوع انتقال پول ( ساتنا، پایا، ... ) از روی مبلغ و مقصد تراکنش

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید بام بانک ملی :

 • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

نرم افزار اندروید بام بانک ملی
نرم افزار اندروید بام بانک ملی
نرم افزار اندروید بام بانک ملی
نرم افزار اندروید بام بانک ملی

دانلود باکس Download Box

نسخه N 2.4 حجم 9 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۲ دیدگاه تایید شده

 • احمد 0 - پاسخ

  چطور باید ثبت نام کنم توی این نرم افزار؟

  • فراز مهرآیین 0 - پاسخ

   برای این کار، باید ابتدا در سامانه ثبت نام کنید. برای ثبت نام در سامانه به این آدرس مراجعه کنید
   https://my.bmi.ir/portalserver/index