باشگاه مشتریان افق کوروش

نرم افزار اندروید OK CLUB v2.2.1 باشگاه مشتریان افق کوروش

امروزه فروشگاه های زنجیره ای زیادی در سراسر ایران وجود دارند که تامین کننده نیاز های افراد در هر منطقه ای از هر نقطه کشور می‌باشند اما انتخاب یک فروشگاه که دارای امکانات بهتر باشد در اولویت قرار دارد. امروز قرار است به شما برنامه OK CLUB را پیشنهاد کنیم تا از باشگاه مشتریان افق کوروش بیشتر بدانید.همانطور که گفته شد انتخاب یک فروشگاه که امکانات بیشتری دارد در اولیت قرار …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۱-۰۷ 580 بار بدون دیدگاه majidpashaie

امروزه فروشگاه های زنجیره ای زیادی در سراسر ایران وجود دارند که تامین کننده نیاز های افراد در هر منطقه ای از هر نقطه کشور می‌باشند اما انتخاب یک فروشگاه که دارای امکانات بهتر باشد در اولویت قرار دارد. امروز قرار است به شما برنامه OK CLUB را پیشنهاد کنیم تا از باشگاه مشتریان افق کوروش بیشتر بدانید.همانطور که گفته شد انتخاب یک فروشگاه که امکانات بیشتری دارد در اولیت قرار دارد. این فروشگاه باید بتواند با مشتری های خود به راحتی ارتباط برقرار کند، نظرات آن ها را جویا شود و اجازه دهد تا مردم آزادنه فروشگاه مورد علاقه خود را انتخاب کنند. برای انجام اینکار بهتر است که از فضای مجازی کمک گرفت و فروشگاه افق کوروش با ساخت برنامه باشگاه مشتریان افق کوروش تمامی این امکانات را برای مردم فراهم کند.

نرم افزار OK CLUB باشگاه مشتریان افق کوروش، یک برنامه ساخت فروشگاه زنجیره ای کوروش برای دسترسی عموم به قسمت نظرات و پیشنهادات، مشاهده تمامی شعبات، امتیاز دهی و… است. این برنامه به شما امکان می‌دهد هر شعبه ای را در سراسر کشور پیدا کنید و به آن امتیاز دهید و با دیگر کاربران از طرق نظرات گفت و گو کنید. دانلود نرم افزار  OK CLUB باشگاه مشتریان افق کوروش در سایت یزد اپلیکیشن و کافه بازار  به صورت رایگان و با تمامی امکانات قابل دریافت است.

باشگاه مشتریان افق کوروش

 

نرم افزار اندروید OK CLUB باشگاه مشتریان افق کوروش

این نرم افزار فقط مختص به نظر دادن و دیدن شعب های فروشگاه های کوروش نمی‌شود بلکه هر کاربر با عضو شدن در این برنامه می‌تواند به صورت آنی و مستقیم شارژ ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا دریافت کند، قبض های خود را پرداخت کند با استفاده از بار کرد QR از قیمت اجناس باخبر شوید، از تخفیفات و جشنواره ها عقب نمانید و همیشه مطلع باشید. و در قرعه کشی با جایزه های با ارزش فروشگاه کوروش همراه باشید. همینطور می‌توانید اشتراک طلایی تهیه کنید که تخفیف های ویژه و امکانات بهتری را در اختیار شما قرار می‌‌دهد.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید ok-club :

  • قابلیت نظری دهی مورد شعبه ها
  • پیدا کردن تمامی شعبه های سراسر کشور
  • قابلیت تبادل اطلاعات با دیگر مردم با استفاده از نظرات
  • قابلیت خرید شارژ و پرداخت قبوض
  • مشاهده رویدادها و جشنواره ها

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید ok-club :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید ok-club
نرم افزار اندروید ok-club
نرم افزار اندروید ok-club
نرم افزار اندروید ok-club
نرم افزار اندروید ok-club

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.1 حجم 9 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده