این کدوم حیوونه

دانلود بازی اندروید این کدوم حیوونه v1.0 رایگان

این کدوم حیوونه نام یک بازی کودکانه معمایی، جذاب و سرگرم کننده اندروید می باشد که توسط گروه بازی سازی نگار نو تولید و عرضه شده است. همانطور که از نام این اپلیکیشن پیداست این بازی برای کودکان ساخته شده و هدف آن یادگیری نام حیوانات می باشد. یکی از ماندگارترین روش های یادگیری از طریق بازی است که در این اپلیکیشن از آن استفاده کرده است. در این بازی …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۵-۱۳ 4479 بار بدون دیدگاه جهانبخش

این کدوم حیوونه نام یک بازی کودکانه معمایی، جذاب و سرگرم کننده اندروید می باشد که توسط گروه بازی سازی نگار نو تولید و عرضه شده است. همانطور که از نام این اپلیکیشن پیداست این بازی برای کودکان ساخته شده و هدف آن یادگیری نام حیوانات می باشد.

یکی از ماندگارترین روش های یادگیری از طریق بازی است که در این اپلیکیشن از آن استفاده کرده است. در این بازی باید نام حیوان را با دیدن عکس آن حدس بزنید تا سکه دریافت کنید و به مراحل بعد بروید. در صورتی که نام حیوان را فراموش کرده اید یا نیاز به کمک دارید می توانید از گزینه راهنمایی استفاده کنید و با خرج چند سکه به جواب برسید.

اگر سکه شما تمام شد می توانید از درون بازی سکه خریداری کنید. این بازی دارای چهار دسته پرندگان- پستانداران- خزندگان و حشرات و ماهی ها می باشد. یکی دیگر از ویژگی های خوب این بازی قابلیت به اشتراک گذاری فایل بازی از طریق خود بازی می باشد.


ویژگی های کلیدی این کدوم حیوونه :

  • گیم پلی بسیار ساده و دوست داشتنی برای کودکان
  • دارا بودن چهار حالت و دسته بندی
  • ثبت مراحل به پایان رسیده
  • وجود چندین مرحله سرگرم کننده
  • رایگان بودن بازی

پیش نمایش

این کدوم حیوونه
این کدوم حیوونه
این کدوم حیوونه

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 8 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده