اینترنت سروش رایگان نیست

اینترنت سروش رایگان نیست!

اینترنت سروش رایگان نیست : چند وقتی از انتشار خبری مبنی بر رایگان نبودن اینترنت مصرفی برای کاربران در سروش در فضای وب پیچیده و کاربران را متحول کرده است. خبری که توسط یکی از اعضای اصلی این مجموعه یعنی آقای “مرتضی رحیمی” در کانال رسمی خود در پیام رسان سروش به انتشار در آمد. سروش را می‌توان اصلی‌ترین شبکه اجتماعی در بین کاربران ایرانی با ییش از ۱۲ میلیون …

۱۳۹۷-۰۵-۰۳ 1498 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

اینترنت سروش رایگان نیست : چند وقتی از انتشار خبری مبنی بر رایگان نبودن اینترنت مصرفی برای کاربران در سروش در فضای وب پیچیده و کاربران را متحول کرده است. خبری که توسط یکی از اعضای اصلی این مجموعه یعنی آقای “مرتضی رحیمی” در کانال رسمی خود در پیام رسان سروش به انتشار در آمد. سروش را می‌توان اصلی‌ترین شبکه اجتماعی در بین کاربران ایرانی با ییش از ۱۲ میلیون کاربر دانست و همچنین انتخاب اول رسانه‌ها برای شبکه‌های اجتماعی است. این خبر هنگامی که منتشر شد موج عظیمی از نظرات و انتقادات کاربران را به دنبال داشت، حال باید دید که توسعه دهندگان و حامیان سروش چه تدبیری برای رفع این مشکل بزرگ پیدا خواهند کرد، مشکلی که ابتدا سروش را به اوج رساند و حالا سبب کاهش رشد سروش در بین سایر شبکه‌های اجتماعی خواهد شد.

رایگان بودن اینترنت مصرفی برای کاربران در سروش هزینه‌ای هنگفتی بر روی دستان عوامل این نرم افزار خواهد گذاشت، و البته عامل اصلی پیشرفت سروش و جذب کاربران همین رایگان بودن ترافیک مصرفی او بوده که اکنون با انتشار این خبر، سروش ممکن است کاربران زیادی را از دست دهد.

اینترنت سروش رایگان نیست

 

 

طبق تست‌هایی که ما نیز با اپراتور‌های مختلف بر روی سروش انجام دادیم، دیگر خبری از اینترنت رایگان در سروش نیست و بایستی حتما بسته یا حجمی را خریداری کرده باشید تا بتوانید از سروش استفاده کنید. حال مصرف اینترنت در سروش مطابق با اینترنت داخلی یعنی ۱ به ۳ برای کاربران محاسبه می‌شود.

این خبر که اینترنت سروش رایگان نیست نه تنها سبب از دست دادن کاربران سروش می‌شود، بلکه از محبوبیت آن نیز کاسته خواهد شد. در هر حال، به شما بستگی دارد که چه تجربه‌ای از سروش داشته‌اید و آیا برای شما جذاب بوده یا خیر، انتخاب با شماست.

متنی که آقای “مرتضی رحیمی” در کانال رسمی خود که در مورد رایگان نبودن اینترنت مصرفی برای کاربران در سروش، منتشر کرد بدین شرح است :

“اطلاعیه :

طی چند روز گذشته گزارش‌های مکرری مبنی بر «رایگان نبودن» اینترنت در سروش دریافت کردیم. با نگرانی و جدیت موضوع را از اپراتور‌‌های تلفتن همرا پیگیری کردیم و حالا لازم است نتیجه را صادقانه با شما در میان بگذاریم. بررسی‌های ما نشان می‌دهد از ابتدای تیز ماه تعرفه مصرف اینترنت سروش رایگان نیست و مانند سایر پیام رسان‌های ایرانی، یک سوم محاسبه می‌شود. از اینکه علیرغم اعلام قبلی، استفاده رایگان از سروش متوقف شد عذرخواهیم و تمام تلاش خود را برای رفع این مشکل به کار خواهیم بست. امیدواریم نتیجه تلاش‌های تیم سروش، رضایت کاربران محترم باشد. دلگرمی ناشی از حمایت همراهان همیشگی سروش در این مواقع بیش از پیش احساس شود.”

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده